МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Розвиваючі центри

Мультицентри, мультибокси або просто багатофункціональні іграшки які обов'язково потрібно купити кожній дитині

⠀⠀Інтернет-магазин розвиваючих дитячих іграшок rozvyvashky.com.ua пропонує вашій увазі захопливий асортимент якісних багатофункціональних розвиваючих іграшок для дітей за приємними цінами, які користуються попитом та викликають незабутні дитячі емоції.

⠀⠀Коли потрібно купити універсальну розвиваючу іграшку від самого народження малюка то покупка багатофункціональногоі ігрового центру в нашому магазині буде єдиним правильним рішенням. Переконайтеся в цьому, та тіштесь вдосталь радістю, дзвінким сміхом та позитивними емоціями свого маленького щастя.

⠀⠀Коли йде мова про багатофункціональні чи мультифункціональні дитячі іграшки, то одразу стає зрозуміло, що дитяча іграшка має в собі широкий розвиваючий потенціал і для дитини гарантовано буде до вподоби.

⠀⠀До таких розвиваючих іграшок відносять: ігрові столики для дітей, мобілі на дитяче ліжечко, багатофункціональні ігрові центри, дитячі ходунки-каталки, мультицентри з дерева (бізіборди, бізікуби), музичні мультицентри з пластику (мультикуби, мультибокси), багатофункціональні підвіски на дитяче ліжечко.

⠀⠀Мультицентри – це цілі розвиваючі комплекси на одну, або ж на різні тематики для пізнання світу дитиною. Це водночас і музичні іграшки, і інтерактивні іграшки, і розвиваючі іграшки з дерева, і іграшки з пластику, і набори в ліжечко для немовлят, і ходунки дитячі (залежно від різновиду), одним словом мультифункціональні іграшки.

⠀⠀Такі розвиваючі іграшки для дітей тренують дрібну моторику, розвивають тактильні відчуття, розвивають слух та зорове сприйняття (кольору, простору, форм), аналітичне мислення, логіку, пам'ять, зосередженість, увагу, координацію, мовлення та інші здібності, що формуються у ранньому віці.

⠀⠀Перевагою багатофункціональних ігрових центрів є те, що їх структурні елементи досить великі та досить часто не відокремлюються від іграшки, що дає змогу купити іграшку як для новонароджених немовлят, так і для дітей до 1 року, а бо ж відповідні розвиваючі іграшки для дітей 2 років чи для дітей 3 років, в залежності від будови самої розвивашки. Така іграшка — багатогранна річ, де на кожній стороні дитина може виявити захоплюючу гру.

⠀⠀⠀⠀⠀Такі багатофункціональні розвиваючі іграшки можна як покласти в ліжечко для немовлят, так і прикріпити на ліжечко чи коляску, або на стіну дитячої кімнати. Їх можна поставити на ніжки та регулювати положення у різних позиціях, наприклад, коли дитя лежить (для самих маленьких), сидить чи стоїть.

⠀⠀Завдяки таким розвиваючим мультицентрам вже з перших днів дитя починає знайомиться з фізичними властивостями середовища, що навколо нього, вони допомагають йому швидше навчитися сидіти, дозволяють швидше заснути.

⠀⠀Ігровий момент сприятиме психологічному розслабленню та підвищенню тонусу – дитинча буде радіти новій інформації, захоплюватися яскравими кольорами та світловими ефектами, слухати веселі мелодії, покращуючи сприйняття мелодійності та ритму. Деякі мультицентри мають інтерактивні завдання та абетки зі звуковим супроводом як українською, так і англійською мовами, що допоможе батькам в ігровому процесі підготовлювати малюка до садочка та до школи.

⠀⠀В інтернет-магазині ROZVYVASHKY ви можете купити всі види розвиваючих мультибоксів, за вигідною ціною зі швидкою доставкою в усі куточки України. Вам залишається тільки визначитися з різновидом розвиваючої іграшки відповідно до віку своєї дитини. Перевага вашої покупки полягає в економії часу, на походи в магазин іграшок та покупці товару, який користується популярністю, має гарну якість та схвальні відгуки від багатьох покупців.

Вгору