МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Пірамідки, неваляшки, дзиги

Пірамідки та неваляшки - перші іграшки, котрі спонукають до дії

⠀⠀Асортимент сучасних стаціонарних дитячих магазинів та інтернет-магазинів надзвичайно широкий і переповнений різноманітними розвиваючими та навчальними іграшками. Незважаючи на свій розвиваючий потенціал, деякі іграшки залишаються непоміченими, але точно є дві категорії іграшок які не залишаться поза увагою. Ці розвиваючі іграшки - неваляшка та пірамідка.

⠀⠀Пірамідка та неваляшка – чудові розвиваючі іграшки для дітей від 6 місяців. В цей віковий період дитя активно бере участь у пізнанні навколишнього світу за рахунок того, що перевертається, повзає та сідає, зводиться на ноги завдяки використанню опор, починає вставати та ходити і вчиться утриманню рівноваги. Тому, в цей період потрібно купити ці дитячі іграшки, адже вони максимально просто дають змогу зрозуміти дитинці поняття простору та взаємозалежності предметів в ньому, закладають основи понять рівноваги та форм предметів. В цьому віці малеча, після того як ви покажете їй як, вже зможе самостійно гратися цими розвивашками, а ближче до 1 року й самостійно складати їх.

⠀⠀Але це не означає, що такі іграшки для розвитку не можуть бути використанні і для самих маленьких діток. Річ в тім, що сучасні виробники враховуючи особливості вікового розвитку немовлят, створюють і такі дитячі іграшки. Наприклад, м'яка пірамідка "Райдуга", неваляшка hola "Єдиноріг", неваляшка іграшка "Грай-хапай" від Limo Toy і ряд інших якісних іграшок, підійдуть для дітей 3 місяців, завдяки своїй ергономічній будові вони сприятимуть тренуванню хвату дитинки, розвиватимуть дрібну моторику та мовлення, координацію рухів, сприйняття форм та кольорів.

⠀⠀Пірамідки та неваляшки – перші іграшки, які тренуватимуть логіку, пам'ять, здатність до спостереження й аналізу та концентрації уваги, а також гнучкість зап'ястя та посидючість.

⠀⠀Пірамідка для дітей — класична розвиваюча іграшка, перевірена роками та досвідом багатьох поколінь, і за своєю структурою вона складається з основи, стержня, різнокольорових фігурок, які нанизуються на нього та верхівки. Основною суттю іграшки пірамідка є необхідність нанизати ці різнокольорові елементи на стержень та верхівкою закріпити їх. В наш час пірамідки змінюють свою класичну форму і можуть мати інші різноманітні геометричні структурні елементи, наприклад, пірамідка балансер, пірамідка з прямокутників, пірамідка райдуга, пірамідка з кубиків, пірамідка-сортер, пірамідка рахівничка та інші.

⠀⠀Здавалося б, досить простий зміст для дитячої іграшки, однак такі елементарні та прості дії в ранньому віці запускають в організмі дитинки надзвичайно масштабні та важливі розвиваючі процеси.

Як купити дитячу пірамідку?

⠀⠀При виборі дитячої пірамідки найперше увагу звертають на матеріал, з якого вона виготовлена, адже саме від матеріалу залежить подальший розвиваючий потенціал іграшки.

⠀⠀Залежно від матеріалу виготовлення іграшка пірамідка буває наступною:

Дерев'яна пірамідка

Пластикова пірамідка

Картонна пірамідка

М'яка пірамідка

⠀⠀Пластикові пірамідки – найбільш популярний та широкий в асортименті виріб, що користується великою популярністю. Саме якісний твердий чи м'який пластик або м'який чи твердий силікон дозволяють якісним виробникам творити велику кількість розвиваючих пірамідок з пластика різноманітних форм, кольорів та комбінацій за помірною ціною.

⠀⠀Пірамідки дерев'яні – наступні за популярністю товари для дітей, які відповідальні виробники виготовляють з натуральної екологічної сировини. Виробники пірамідок з дерева залишать їх безбарвними або забарвлюють в насичені та яскраві кольори, за рахунок безпечних для організму фарб та лаків, в основному, на водній основі. Дерев'яні пірамідки завдяки своєму природньому запах, структурі дерева та вазі користуються значною популярністю серед покупців.

⠀⠀Картонні пірамідки – іграшки виготовлені з міцного картону з різноманітними зображеннями та кольорами. Саме паперова структура пірамідок з картону дозволяє виробникам друкувати різноманітний за кольорами та тематикою асортимент іграшок пірамідок, завдяки чому вони користуються великою популярністю.

⠀⠀М'які пірамідки – іграшки виготовлені з текстильних матеріалів з різноманітними наповнювачами, зокрема: поролон, синтепон, пінопластові кульки, гранули пінополістиролу та інші. Елементи таких пірамідок з текстилю переважно скріплюються між собою за допомогою липучок.

⠀⠀Інші параметри на котрі звертають увагу – розмір та кількість структурних елементів пірамідки

⠀⠀Відповідно до якого дитячі пірамідки поділяють на:

Маленькі пірамідки

– до 25 см;

Середні пірамідки

– до 50 см;

Великі пірамідки

– до 150 см

⠀⠀Кожна іграшка пірамідка має свою кількість структурних елементів, але переважно така кількість коливається від 3 до 40 частин. Тому при виборі слід розуміти, що іграшка має бути оптимальною до віку як за висотою так і за кількістю складових фігурок. В основному для немовлят обирають маленькі пірамідки з великими деталями в малій кількості.

⠀⠀Третій параметр – функціональність дитячої пірамідки, відповідно до якої їх поділяють на:

Прості пірамідки

Багатофункціональні пірамідки

⠀⠀Прості іграшки пірамідки – дерев'яні або пластикові класичні дитячі пірамідки, які не мають додаткових розвиваючих функцій. До таких пірамідок можна віднести наступні дитячі іграшки: пірамідка для пісочниці "Сомбреро" чи дерев'яна пірамідка "Квіточка".

⠀⠀Багатофункціональні – це розвиваючі пірамідки, які оснащені додатковими функціями, музичними або світловими ефектами. В наш час виготовляють пірамідки-каталки, пірамідки-сортери, пірамідки-неваляшки. Ці розвиваючі іграшки мають у своєму складі різнокольорові та різнофактурні брязкальця, які можуть бути окремими іграшками, мають кнопки, котрі вмикають мелодії, звукові та світлові ефекти, виконують роль сортерів, неваляшок або каталок. Такі іграшки реагують на рухи голос чи звуки дитини, можуть самі розкидати свої структурні елементи. Для прикладу, музична пірамідка-неваляшка "Тортик" при складанні частинок-елементів запускає мелодію "З днем народження" та вмикає лампочку-свічечку, на котру потрібно подути чи хлопнути, щоб вона погасла та пролунали аплодисменти й святкові вітальні вигуки.

Як купити дитячу неваляшку?

⠀⠀Неваляшка для дітей – класична розвиваюча іграшка, котра використовується з давніх-давен для розвитку дитини і має обов'язково бути в переліку перших іграшок для малюка, оскільки дитяча неваляшка – іграшка котра стимулює дитину до дії.

⠀⠀Цю розвиваючу іграшку хочеться не тільки роздивлятися, а й обов'язково штовхнути, щоб побачити, як вона коливається, звучить та приймає своє початкове положення. Іграшка ніби оживає у руках дитини, контактує з нею, реагуючи на дотики малечі.

⠀⠀При виборі неваляшки іграшки також найперше увагу звертають на матеріал, з якого вона виготовлена, оскільки від якісного матеріалу залежить функціональність іграшки та її довговічність.

⠀⠀Це, як правило, якісний пластик, твердий силікон, легкий метал чи дерево, головне щоб ці матеріали були дійсно якісними та екологічно чистими, тому слід звертати увагу на товари, які користуються попитом серед покупців та мають схвальні відгуки. Наприклад: неваляшки hola, неваляшки limo toy, неваляшки kaichi та ряд інших.

⠀⠀Інший показник при виборі – функціональність іграшки, котра, як було сказано, залежить від матеріалу, з якого іграшка неваляшка виготовлена. В цьому випадку дитячі неваляшки поділяють на:

Класичні неваляшки

Багатофункціональні неваляшки

⠀⠀Класичні розвиваючі неваляшки – це, в основному, дерев'яні неваляшки та неваляшки з пластика, які не мають інших додаткових функцій, однак несуть свою надзвичайно важливу розвиваючу користь. Наприклад: неваляшка гойда, неваляшка дельфін, неваляшка ведмедик, неваляшка качечка.

⠀⠀Багатофункціональні – розвиваючі неваляшки, які поєднують в собі багато додаткових функцій, котрі супроводжуються світловими та музичними ефектами.

⠀⠀Музичний та світловий супровід в таких іграшках окрім основних своїх розвиваючих функцій, ще й розвиває терпіння, посидючість та зосередженість.

⠀⠀Інший параметр – розмір іграшки-неваляшки, відповідно до якого дитячі неваляшки поділяють на:

Маленькі неваляшки

– до 20 см;

Середні неваляшки

– до 30 см;

Великі неваляшки

– від 30 см

⠀⠀Гарним підходом до гармонійного розвитку дитини є наявність в домашньому асортименті різнопланових неваляшок та пірамідок, що дозволяє повноцінно та комплексно розвивати малюка за рахунок різної структури іграшок, їхньої ваги, запаху, кольору, звукового та світлового супроводження.

⠀⠀У своєму інтернет-магазині rozvyvashky.com.ua ми вам пропонуємо купити неваляшки чи дитячі пірамідки з різноманітним розвиваючим потенціалом з різного матеріалу та розміру.

⠀⠀Ви маєте змогу максимально зручно й економно для себе купити розвивашки у виді пірамідок та неваляшок своїй малечі та завдяки досвіду багатьох поколінь й сучасним технологіям повноцінно розвивати своїх крихіток.

Вгору