МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Пазли та мозаїки

З якого віку потрібно купляти дитячі пазли та мозаїки?

⠀⠀Якщо ви зацікавилися тим, щоб купити пазли для дітей, то ви помітите, що на більшості коробок з пазлами вказано, що дитяча іграшка рекомендована "для дітей 3 років".

⠀⠀Це вірна інформація, адже в віці 3 років дитинка вже самостійно може складати невеликі пазли для дітей 3 років, наслідуючи зображення чи за задумом. В цей час пам'ять та зацікавленість працюють найпродуктивніше, ніж будь-коли раніше в її житті)

⠀⠀Але в наш час ми розпочинаємо розвиваючі заняття з дитиною вже від самого її народження, а багато мам роблять це ще до народження, прагнучи прищепити малюку відчуття ритму, мови та всього прекрасного у мистецтві і творчості. Тому межа вікових обмежень в використанні якихось розвиваючих іграшок, в тому числі і пазлів дитячих, стає, ніби, досить дивною та втрачає свою суть.

⠀⠀Це не зовсім так, і слід дотримуватися інформації вказаної виробником на упаковці та знати як правильно купити пазли для дітей, щоб ваше дитя було в безпеці та розвиваюча іграшка виконувала свою розвиваючу роль, адже в пазли вкладений різний розвиваючий потенціал починаючи від самого раннього віку.

⠀⠀Дитячий пазл та мозаїка – прекрасна розвиваюча іграшка для дітей, яка сприяє комплексному розвитку діток, починаючи від дрібної моторики й зорового сприйняття для самих маленьких, до логічного мислення, всебічного бачення комплексних завдань різної складності та їх вирішення для дітей 4 років, чи для дітей 6 років, наприклад.

⠀⠀На сьогоднішній день у педагогів та психологів немає єдиної точки зору про те, коли дитині потрібно купувати перші дитячі пазли, але, як правило, більшість радять дитячі пазли купити як тільки-но дитинці виповнився 1 рік.

⠀⠀Перші пазли повинні бути максимально великими (з 2-4 частинок), яскравими й простими зображеннями та, бажано, такими, щоб дитинка побачила їх під час прогулянки в реальному вигляді, виготовленими зі щільного паперу, грубого картону чи дерева.

⠀⠀Для дітей 3 років можна запропонувати дитячі пазли та мозаїки з простими сюжетами, наприклад, ілюстраціями із знайомих мультфільмів або казок, з поступовим збільшенням розвиваючого та навчального змісту, наприклад, із зображеннями алфавіту, цифр, класифікацією тварин і рослин. За допомогою таких розвиваючих ігор, ваша дитина буде отримувати необхідні знання в цікавій ігровій формі.

⠀⠀На інтернет-сторінках нашого інтернет-магазину ROZVYVASHKY.COM.UA ми пропонуємо вам гарний асортимент якісних розвиваючих пазлів та мозаїк для дітей, відповідно сформувавши загальний окремий розділ "розвиваючі пазли та мозаїки", а також розподіл дитячих іграшок за віковими категоріями.

⠀⠀Читайте детальний опис чи дивіться відеоогляди про пазли для дітей на самому сайті rozvyvashky.com.ua, або ж у зручному для себе форматі у наших соцмережах (@igra6ky_ua, igra6ky_ua, rozvyvashky), зручно обирайте та безпечно купуйте розвиваючі пазли для дітей і швидко отримуйте цікаві розвивашки для своїх діток.

 

Вгору