МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Музичні іграшки

Музичні іграшки для дітей

⠀⠀Багато дорослих сприймають дитячі іграшки досить поверхнево і, як правило, не замислюються про те, як та чи інша іграшка впливає на розвиток дитини та вибирають іграшку необдумано, спонтанно та швидко за принципом "що небудь, щоб було", адже "блимає, грає і досить, бо що воно там розуміє", на жаль, все чим вони керуються, оскільки за таким сценарієм виховувалися самі. Лише відповідальні та розсудливі батьки знають, що суть знаходиться глибше.

⠀⠀Відомо всім, що перші звуки дитя чує ще в маминому животику, а через тиждень — другий після народження вже досить чітко починає розрізняти та реагувати на звуки, зокрема музичні.

⠀⠀Сприятлива розвиваюча атмосфера, яка створюється батьками, відповідно сприяє комплексному та гармонійному вихованні малечі. В такому досить відповідальному та непростому процесі надійними помічниками батьків стають правильні розвиваючі музичні та інтерактивні іграшки, які забезпечують активізацію роботи дитячого інтелекту та свідомості саме шляхом музичного, звукового впливу.

⠀⠀Галасливі і яскраві речі забезпечують повноцінне сприйняття малечею навколишнього середовища через слухову та зорову сенсорні системи, допомагають встановити причинно-наслідкові зв'язки, створити гарний настрій та отримати масу задоволення, заспокоїти нервову систему малюка й отримати відчуття психологічного спокою та рівноваги, бавлячись чи засинаючи під ніжну і приємну музику.

⠀⠀Захопливі веселі мелодії, звуки і різнобарвний дизайн зацікавлюють малесеньку пізнайку, що приступає до вивчення навколишнього, такого цікавого, світу. Саме тому дитячі музичні іграшки є найбільш різноманітним та популярним товаром серед всіх категорій іграшок. Виробники приділяють їм найбільшу увагу, створюючи широкий асортимент таких іграшок з музикою, починаючи від найперших — брязкалець чи неваляшок та завершуючи гітарами, синтезаторами чи барабанними установками, щоб давати можливість купувати для маленьких слухачів та музикантів будь-якого віку найкращі галасливі забавки.

⠀⠀У наш розділ розвиваючих дитячих музичних іграшок ми включили різноплановий асортимент різних музичних іграшок від звукових забавок для новонародженого немовляти до музичних розвиваючих іграшок для дітей 4 років, оскільки ми вирішили, що в нашому інтернет-магазині rozvyvashky.com.ua іграшки для дітей 5 років та іграшки для дітей 6 років повинні бути більш інтерактивними ніж музичними, хоча у вас завжди є можливість замовити потрібну вам іграшку, яка на даний момент відсутня в асортименті нашого інтернет-магазину)).

⠀⠀Як правило, одним з популярних різновидів найперших музичних іграшок є дитячі мобілі, що прикріплюються на дитяче ліжечко. Завдяки музичній панелі, яку активує мама чи тато з іграшки лунає м'яка, ніжна і приємна музика, яка привертає увагу малюка, заспокоює його і дарує батькам зайві хвилини відпочинку. У деяких нових моделях мобілів можливо програвати декілька мелодій, щоб вони не набридали малюкові, або ж записати голос чи пісеньку мами, які також можна програвати і малюк відчуватиме, що мама поряд і йому не буде самотно та він не переживатиме, а весело проводитиме час в ліжечку, спостерігаючи за рухом яскравих іграшок.

⠀⠀Як правило, в багатьох сучасних моделях фігурки можна відстебнути, щоб давати можливість дитині знайомитися з ними торкаючись та досліджуючи їх з усіх сторін. Для цього такі підвіски для мобілів виробляють зі слинопоглинаючих матеріалів, вони не рвуться та легко не ламаються, не мають дрібних деталей, які можна проковтнути, вони добре миються.

Інші дитячі музичні іграшки це:

⠀⠀брязкальця, неваляшки, пірамідки, м'ячики, кубики, музичні м'які іграшки, різноманітні піаніно, машинки та паровозики, які також поєднують в собі функції сортерів, пальчикових лабіринтів, каталок чи дитячих ходунків.

⠀⠀Такі іграшки, просто чудово підходять для новонароджених та для дітей до 1 року, вони завжди яскраві й водночас прості та зрозумілі.

⠀⠀Для дітей від 1 року цікавими стають такі популярні новинки, як смартфони, планшети, музичні килимки для дітей, які відтворюють: звуки живої природи, дитячі пісеньки, колискові пісні, мелодії, віршики, загадки, алфавіт та цифри, кольори та геометричні фігури, вони відповідно до віку, стають трішечки складнішими, в них можна відрегулювати гучність звуку, вибрати мову.

⠀⠀Такі різновиди іграшок в ігровій формі допомагають з раннього віку привчити дитинку до сучасного світу гаджетів та технологій, виробити у зацікавленої дитинки хороший смак, відчуття внутрішньої гармонії, залучать до прекрасного, розвинуть почуття ритму, такту, допоможуть виявити нахили до музичного мистецтва. Творчі особистості з ранніх років, взявши в руки музичні іграшки з дерева чи пластикові музичні інструменти та слухаючи звук чи фрагменти пісеньок, уявлятимуть свій шлях до сцени, перевтілюючись на великих барабанщиків, піаністів або гітаристів)).

⠀⠀Відомо, що любов до музичних іграшок зберігається у дітей аж до підліткового віку.

Купити музичні іграшки

⠀⠀В інтернет-магазині розвиваючих іграшок rozvyvashky.com.ua — це просто просто — треба лише прочитати детальний опис іграшки, подивитися відеоогляд на неї, за бажанням прочитати відгуки на нашому сайти чи наших соцмережах (Instagram, Facebook) та обрати доступний за ціною товар і оплатити його, у зручний для вас спосіб оплати. Ми у свою чергу, швидко запакуємо ваше замовлення та відправимо його в той самий день в усі населені пункти України. Вам доведеться лише на 1-3 дні проявити певне терпіння)).

⠀⠀Замовляйте товар, додаючи його в корзину та відправляйте замовлення на нашому сайті ROZVYVASHKY.COM.UA чи соцмережі Instagram - @igra6ky_ua, розвивайте своє дитя та даруйте йому незабутні емоції.

Вгору