МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Пазли, вкладиші, сортери

Чому так популярні дерев'яні пазли для дітей?

⠀⠀⠀Пазли дерев'яні (як і інші розвиваючі пазли) — це в першу чергу захопливі головоломки для дітей, які крім користі для розвитку дитини, приносять радість та позитивні емоції від спільного сімейного дозвілля.

⠀⠀⠀Діткам надзвичайно подобається збирати різноманітні окремі елементи в цілу кольорову картинку, але зауважте те, що маля складати пазл самостійно не розпочне і саме від вашої допомоги та зацікавленості в процесі гри, залежатиме подальше відношення дитини до пазлів.

⠀⠀⠀Пазл з дерева – має свою особливу специфічну силу, поєднуючи в собі всі переваги дитячих пазлів та дерев'яної іграшки.

⠀⠀⠀Дерев'яні пазли для малюків

Ідеальний варіант для тренування мозку дитини. Дерев'яні іграшки пазли розвиватимуть логіку, дрібну моторику, координацію рухів, кольорове сприйняття, увагу, мислення та пам'ять й разом з тим сприятимуть розвитку, зосередженості, посидючості, цілеспрямованості, завзятості, заспокоюватимуть та підійматимуть настрій малюка.

⠀⠀⠀На цій сторінці нашого інтернет-магазину Розвивашки ви можете купити різноманітні розвиваючі пазли з дерева. Це може бути як звичайний дерев'яний пазл, так і дерев'яні пазли-вкладиші, сортери-вкладиші, сортери-головоломки, рамки-вкладиші, пазли на магнітах.

⠀⠀⠀Дерев'яні пазли для найменших можуть бути як із суцільного шматка дерева, так і можуть бути пазли з фанери (як в один шар, так і багатошарові).

⠀⠀⠀Якщо ви вирішили купити дерев'яні пазли для вашого малюка, то придивіться до асортименту, який пропонує наш інтернет-магазин Розвива6ки, адже тут ви знайдете і дерев'яні пазли абетка, дерев'яні пазли тварини, дерев'яні пазли професії, дерев'яні пазли транспорт та інші.

⠀⠀⠀Коли ви хочете дитинку в ігровій форми швидко навчити, то варто дерев'яні пазли купити, адже за їх допомогою маля точно вивчить букви, цифри, кольори та назви тваринок.

⠀⠀⠀Якщо потрібно дерев'яні пазли для дітей купити детально ознайомившись з їхньою характеристикою, потрібна відправка в день замовлення та швидка доставка в усі села та міста України, тоді вам варто купувати дерев'яні пазли дитячі на нашому сайті rozvyvashky.com.ua.

Розвиваюча користь іграшки-сортер для вашої дитини

⠀⠀⠀Сортер – це точно та найперша іграшка, на яку ви натрапите, коли шукатимете розвиваючі іграшки для своєї малечі.

⠀⠀⠀Сортери – різновид розвиваючих іграшок, суть яких полягає в самонавчанню дитини на основі її власної ініціативи та природних здібностей, шляхом сортування предметів за формою, вагою, кольором, розміром.

⠀⠀⠀Граючись іграшкою-сортером ваше маля, за рахунок підбирання фігурок у відповідні отвори та виямки отримає наступну користь:

⠀⠀⠀⠀⠀- познайомиться з фігурами та їх формами;

⠀⠀⠀⠀⠀- тренуватиме логіку та пам'ять;

⠀⠀⠀⠀⠀- навчиться аналізувати та порівнювати;

⠀⠀⠀⠀⠀- розвиватиме дрібну моторику, зосередженість, координацію, вправність, посидючість, уважність, зір.

⠀⠀⠀Всі ці процеси запускаються одночасно, коли малюк грається дитячим сортером. Суть полягає в наступному: сортер дитячий має основу з отворами та набір фігурок, форми яких відповідають отворам в основі. Коли дитинка бере в руку певну фігурку, щоб вставити в отвір, то в неї окрім дотику та зору, вмикається мислення, аналіз, поняття орієнтації в просторі, а також пам'ять коли повторює свої дії, які, до речі, щоразу будуть швидшими та точнішими.

⠀⠀⠀Різноманіття сортерів досить велике, але найчастіше їх виготовляють в наступному вигляді: сортер теремок, сортер автошка, сортер автобус, сортер будиночок, сортер куб, сортер квадрат, сортер тваринка, пірамідка сортер, сортер каталка, сортер балансир, сортер геометрика, сортер на липучках.

⠀⠀⠀Сортери для дітей також виготовляють з різних матеріалів, зокрема і з дерева.

⠀⠀⠀Дерев'яний сортер – різновид сортерів, який користується великою популярністю, оскільки дерево – екологічна та природна сировина.

⠀⠀⠀Дерев'яні сортери мають свою вагу, тому в дитинки закладаються перші поняття того, що однакові за формою предмети, чомусь можуть по-різному відчуватися в дитячих рученятах.

⠀⠀⠀Сортери з дерева, завдяки своїй структурі, приємні на дотик, мають приємний запах деревини, а також легко очищаються від забруднення.

⠀⠀⠀Натуральний матеріал дерев'яних сортерів ніби містить в собі природну енергетику, він зберігає тепло дитячих рученят, і має красиву фактурну поверхню виробу.

⠀⠀⠀Завдяки такому подарунку, як дерев'яна іграшка-сортер, немовля зором, дотиком та нюхом по-новому пізнаватиме навколишній світ.

⠀⠀⠀Сортери з дерева залежно від виду та їхнього призначення виготовляються лакованими, забарвленими й нефарбованими.

⠀⠀⠀Пофарбовані чи забарвлені дитячі сортери мають на меті залучення уваги дитини, розвитку зору та пізнання кольорів, а нефарбовані, у свою чергу, дозволяють розвивати малечу більш творчо, даючи йому повну свободу в польоті фантазій.

⠀⠀⠀Щоб користь розвиваючих дерев'яних сортерів для дітей була максимальною, при виборі сортера з дерева слід орієнтуватися на вік дитини і рівень її розвитку.

⠀⠀⠀Розвиваючі дерев'яні сортери, переважно рекомендують для дітей від 18 місяців.

⠀⠀⠀Такі сортери для самих маленьких мають прості геометричні форми з мінімумом деталей за кількістю.

⠀⠀⠀Тепер ви розумієте, що дерев'яний сортер купити потрібно обов'язково, а найправильнішим рішенням буде покупка декількох сортерів з дерева різних форм та величин.

⠀⠀⠀При покупці дерев'яного сортера звертайте увагу на якість нанесення фарби, якщо вона є на іграшці, та на те, щоб на сортері небуло зазубрин.

⠀⠀⠀Купити іграшку-сортер ви можете в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок rozvyvashky.com.ua, обравши саме ту, яка сподобається і вам і вашій малечі.

Вгору