МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Брязкальця, прорізувачі, підвіски

Брязкальця та прорізувачі – перші розвиваючі іграшки для немовлят

⠀⠀Малюк народжується абсолютно беззахисним із недостатньо розвиненими органами чуттів.

⠀⠀З кожним прожитим днем немовля все більше звикає до навколишнього світу, освоюється в величезній кількості тактильних контактів, звуків та зорових образів, зв'язки в аналізаторах всіх органів чуття стають міцнішими і надійнішими, малюк впевненіше адаптується і повноцінно розвивається.

⠀⠀Саме тому, вже з перших днів крім батьківського тепла та любові малюку потрібно допомагати в розвитку органів чуття.

⠀⠀Тому, дитячі лікарі говорять, що чим раніше яскравий і брязкаючий предмет потраплятиме в поле зору новонародженого, тим швидше маля стане реагувати на подразник слуху та зору, і тим самим, якісніше і фізіологічніше формуватимуться його органи чуття.

⠀⠀Відповідно, брязкальце - найперша і найулюбленіша іграшка, яка надовго залишається в підсвідомості дитини, давши поштовх розвитку координації, моторики та пізнавальної активності. Вони використовуються для дітей віком від 0 до 1 року.

⠀⠀Уважні та турботливі батьки ніколи не забудуть придбати кілька видів брязкалець, так як знають про їх величезну користь.

⠀⠀До закінчення першого місяця життя дитина почне фіксувати погляд на кілька секунд на нерухомому брязкальці, намагатиметься простежити за яскравою рухомою плямою у виді брязкальця, хотітиме як слід розчути не дуже гучні і привабливі звуки брязкальця для немовлят.

⠀⠀В період від 2 до 4 місяців брязкальце для немовлят навчить розрізняти знайомі кольори і допоможе дізнатися про ще невідомі. Іграшка брязкальце навчить розрізняти звуки різних брязкалець, відрізняти ці звуки від інших, що його оточують. В цей час малюк захоче зловити і доторкнутися до брязкальця, таким чином тренуватиме поки ще слабенькі м'язи. Відтепер почнеться розвиток координації рухів, дитинка досліджуватиме свої ручки, вчитиметься володіти долоньками та пальчиками.

⠀⠀В період від 4 до 6 місяців, при вдалих спробах схопити іграшку малеча тактильними рецепторами шкіри відчуватиме різнофактурну якість поверхні брязкальця, його температуру, поступово розвиваючи органи дотику.

⠀⠀А коли дитинка вже добре тримаючи іграшку брязкальце дотягне її до ротика, то буде користь і в розвитку смакових та нюхових рецепторів. А до ротика, вона її потягне обов'язково, адже в цей період в немовлят ріжуться зубки, тому саме тепер доречними стануть брязкальця прорізувачі для зубів. В цей час варто купити брязкальця для немовлят, які б відрізнялися між собою за фактурою поверхонь, формою та функціональністю і обов'язково мали прорізувачі для зубів.

⠀⠀Період прорізування зубів досить неприємний та болісний для немовляти, маля постійно марудиться, плаче та вередує. Тому яскраві різнофактурні та безпечні брязкальця гризуни стануть надійним помічником для дитинки, дозволять йому чухати ясна, створюватимуть на них тиск, чим сприятимуть кращому та правильному прорізуванню зубів, формуванню правильного прикусу та в одночас розважатимуть й розвиватимуть дитинку. Всі ці функції доступні одночасно, якщо купити якісні брязкальця гризуни. Все що залишається – це тільки знати прорізувач для зубів як вибрати.

⠀⠀Такі іграшки брязкальця для прорізування зубів у немовлят можуть використовуватися і від 1 року, допоки у малюка не перестануть свербіти ясна.

⠀⠀Сучасна іграшка брязкальце чи іграшка для прорізування зубів – це яскрава, різнофактурна, досить часто і музична іграшка, зроблена з м'якого силікону та якісного й безпечного пластика, з великими та рухливими деталями.

⠀⠀Такі розвиваючі іграшки брязкальця прорізувачі в наш час сміливо можна поділити на категорії:

Брязкальце в руку     

Брязкальце на руку

Брязкальце на коляску

Брязкальце на ліжечко

⠀⠀Останнім часом популярність набувають іграшки на коляску, так звані підвіски на коляску, зокрема й брязкальця на коляску чи брязкальця на ліжечко.

⠀⠀Щоб зайняти немовля грою під час прогулянки, таким чином дати час для відпочинку собі, знявши з втомлених рук маленького непосиду та привчити його до візочка чи коляски потрібно таке брязкальце купити та закріпити його на дитячу коляску. Психологи радять, що таких брязкалець на коляску повинно бути декілька. Ці брязкальця повинні бути зроблені з якісних матеріалів, різної структури, інтенсивності звучання та кольору, зі звуками, формами та зображеннями близькими до природніх, які малюк може побачити на прогулянці і щоразу вивчатиме новий функціонал іграшки та його зв'язок зі справжнім світом.

⠀⠀Такі брязкальця купити можна також на віртуальних полицях нашого інтернет-магазину розвиваючих іграшок ROZVYVASHKY.

⠀⠀Ми пропонуємо вам різноплановий асортимент різноманітних брязкалець, прорізувачів чи гризунів, брязкалець-прорізувачів, брязкалець-підвісок, м'яких підвісок, музичних брязкалець, підвісок-розтяжок для діток від самого народження.

⠀⠀На нашому сайті rozvyvashky.com.ua ви маєте можливість легко й зручно обрати та придбати якісні й недорогі перші брязкальця своєму малюку від виробників, що користуються довірою та популярністю – це брязкальця hola, брязкальця limo toy, брязкальця kaichi та інші розвиваючі брязкальця і комплексно сприяти гармонійному розвитку своєї малечі.

⠀⠀Купуйте розвиваючі іграшки саме у нас за приємною ціною і через лічені дні насолоджуйтеся тим, як розвивається ваша радість.

Вгору