МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Настільні ігри

Чому потрібно купити настільні ігри для дітей?

 

⠀⠀Настільні ігри для дітей - один із різновидів розвиваючих іграшок, які обов’язково повинні бути присутніми в кожній сім’ї.

⠀⠀Дитячі настільні ігри сприяють не лише веселому, швидкому та непомітному проведенні часу, а й соціалізації дитини, за рахунок різноманітної взаємодії з оточуючими дітлахами та близькими.

⠀⠀Сімейні настільні ігри дозволяють весело проводити спільне сімейне дозвілля, яке запам’ятається дитиною на все життя своєю теплотою, душевністю та безтурботністю.

⠀⠀Наша сучасна швидка та перевантажена буденність, наповнена різноманітними побутовими питаннями, не завжди сприяє тому, що ми можемо спланувати спільний вечір у виді прогулянки на свіжому повітрі чи походу кудись, а от пограти настільні ігри для сім'ї ми зможемо завжди.

⠀⠀Грати настільні ігри – це не лише весело проводити час, а й можливість привчити дитину до планування та організації вільного часу, до використання потрібних елементів та матеріалів, до дотримання певних правил та порядку гри.

⠀⠀Хочете щоб дитина менше часу “зависала” в гаджетах? В такому разі відкиньте свої гаджети та пограйте з нею в розвиваючі настільні ігри для дітей і ви побачите, як дитя чекатиме кожної вільної хвилини, щоб насолодитися спільним проведенням часу та обов’язково розповідатиме своїм друзям та однокласникам про те, як цікаво настільні ігри грати.

 

Настільні ігри з дерева які варто обрати в інтернет-магазині Розвивашки

 

⠀⠀Ми всі звикли, що здебільшого настільні ігри - набори з пластиковими чи картонними елементами, тому з великою зацікавленістю ставимося до настільних ігор з дерева.

⠀⠀Останнім часом дерев'яні настільні ігри, завдяки розвитку виробничих можливостей, також набули широкої різноманітності у своїх варіаціях і займають свою частину ніші серед найкращих настільних ігор.

⠀⠀Широкий асортимент настільних розвивашок може розгубити покупця, тому слід дотримуватися найпростішого:

 

  • купувати розвиваючі настільні ігри слід відповідно до вікових рекомендацій, зазначених на упаковці, та рівня психологічного розвитку дитини, інакше розвиваюча гра може перетворити малюка з гравця на стороннього спостерігача і сформувати негативне ставлення до настільних ігор.
  • для маленьких діток потрібно купувати розважальні, розвиваючі чи навчальні настільні ігри 
  • для старших діток варто купувати економічні настільні ігри, інтелектуальні настільні ігри та сімейні настільні ігри.

⠀⠀

На сторінках інтернет-магазину Розвивашки ви можете купити настільні ігри з дерева та пластикові настільні ігри провідних брендів: Viga Toys, Edu-Toys та інших.

⠀⠀У нас є популярні настільні ігри: дерев’яна гра Дженга, дерев’яний набір доміно, дерев’яні китайські шашки, гра танграм, гра мозаїка, морській бій та безліч настільних пазлів.

Немає товарів

Вгору