МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Бізіборди, центри, лабіринти

Відкрийте світ розвиваючих дерев'яних іграшок для дітей

Екологічні дерев'яні іграшки: безпека та вигода для розвитку

Наші розвиваючі дерев'яні іграшки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, є ідеальним вибором для батьків, які прагнуть до безпеки та природності ігрового середовища своїх дітей. Від бізібордів з замками до мультикубів з алфавітом, кожен продукт спроектований так, щоб стимулювати моторні навички та креативне мислення.

Бізіборди: інструменти для розвитку моторики

Бізіборди не лише розважають дітей, але й вчать їх корисним навичкам. Вибирайте між різними моделями, такими як портативні бізіборди для подорожей або бізіборди на стіну для домашнього використання. Кожен бізіборд сприяє розвитку уваги та координації.

Дерев'яні лабіринти та мультикуби: забави, що навчають

Наши дерев'яні лабіринти та мультикуби для навчання чисел відмінно підходять для дошкільнят, які т

ільки починають знайомитися з числами та буквами. Використання іграшок, що включають лабіринти з кульками або магнітами, допомагає розвинути логічне мислення та дрібну моторику.

Інтерактивні та освітні можливості з мультикубами

Мультикуби забезпечують дітей можливістю дізнатися про світ через гру. Мультикуби зі звуками та мультикуби для креативного мислення розвивають мовні навички та креативність. Вони ідеально підходять для занять удома або в навчальних закладах, надаючи дітям інструменти для активного навчання.

Дерев'яні іграшки для раннього розвитку: міцний фундамент для майбутнього навчання

Дерев'яні іграшки є не тільки безпечними та міцними, але й відіграють важливу роль у ранньому розвитку дітей. Бізіборди з годинником та лабіринти для розвитку уваги вчать дітей основам часу та концентрації. Ці іграшки підтримують навчальний процес весело та ефективно.

Розвиваючі дерев'яні іграшки - це відмінний спосіб забезпечити дітям якісну та освітню розвагу. Від бізібордів до мультикубів, наші іграшки допомагають розвивати важливі навички, які слугуватимуть дітям усе життя. Дізнайтеся більше про нашу широку пропозицію дерев'яних іграшок і виберіть ідеальний набір для вашої дитини сьогодні на нашому сайті Розвивашки!

Для чого потрібна розвиваюча іграшка лабіринт?

⠀⠀⠀Іграшка лабіринт — одна з найперших розвиваючих іграшок, яку ще називають найпершим тренажером дитинки, оскільки вона водночас сприяє як розумовому, так і фізичному розвитку.

⠀⠀⠀Завдяки своїй будові лабіринт іграшка розвиває кисті та пальчики малюка, тобто дрібну моторику, а це, в свою чергу, сприяє розвитку мовлення та письма в подальшому.

⠀⠀⠀Лабіринти для дітей захоплюють ігровим процесом, розвивають логічне мислення та увагу, координацію рухів, стимулюють розумовий розвиток, знайомлять дитину з оточуючим світом, навчають понять простору та об'єму.

⠀⠀⠀Іграшки лабіринти можна поділити на наступні різновиди:

  • Пальчиковий лабіринт або лабіринт серпантин

  • Лабіринт-планшет

  • Магнітний лабіринт

⠀⠀⠀Пальчиковий лабіринт — розвиваюча іграшка, яка являє собою сплетіння різнокольорових дротиків з нанизаними детальками різних форм, кольорів та розмірів на дерев'яній основі.

⠀⠀⠀Гратися такими лабіринтами малюк вже може, починаючи від 6 місяців. Спочатку дитя буде просто спостерігати за тим, як батьки рухають детальки на дротиках, розвиваючи координацію зору, зорове сприйняття та навик концентрації, а згодом робитиме ці дії самостійно.

⠀⠀⠀Планшет-лабіринт — дерев'яна розвиваюча іграшка, виготовлена з дерев'яної дошки з прорізами-доріжками, по яким потрібно рухати фігурки-елементи, у виді тваринок, транспорту, представників певних професій.

⠀⠀⠀Такі ігрові лабіринти для дітей підходять для дітей від 2 років, і в ігровій формі познайомлять діток зі своєю тематикою, допоможуть розвинути пам'ять та асоціативне мислення.

⠀⠀⠀Магнітний лабіринт — розвиваюча іграшка з дерева, виготовлена з дерев'яної дошки з прорізами-доріжками, по котрим потрібно рухати різнокольорові металеві кульки, як правило вкриті пластиком, за допомогою ручки чи вудки з магнітом та прозорою і герметичною пластиковою кришкою, яка запобігає розсипанню кульок.

⠀⠀⠀Магнітні лабіринти чудово підходять для дітей від 3 років і допомагають розвинути уважність, зосередженість, посидючість та вміння концентруватися.

⠀⠀⠀Дерев'яні лабіринти для дітей виготовляють нерозбірними з великих деталей, тому вони чудово підходять для розвитку малюків з раннього віку.

⠀⠀⠀Купити дитячий лабіринт, який чудово підійде для вашої малечі можна в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок Розвивашки

⠀⠀⠀Дерев'яні іграшки лабіринти — іграшки для розвитку дитини, які поєднують дві речі в одній: захопливу іграшку та тренажер для розвитку дитячих здібностей.

Вгору