МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Бізіборди, центри, лабіринти

Для чого потрібна розвиваюча іграшка лабіринт?

⠀⠀⠀Іграшка лабіринт — одна з найперших розвиваючих іграшок, яку ще називають найпершим тренажером дитинки, оскільки вона водночас сприяє як розумовому, так і фізичному розвитку.

⠀⠀⠀Завдяки своїй будові лабіринт іграшка розвиває кисті та пальчики малюка, тобто дрібну моторику, а це, в свою чергу, сприяє розвитку мовлення та письма в подальшому.

⠀⠀⠀Лабіринти для дітей захоплюють ігровим процесом, розвивають логічне мислення та увагу, координацію рухів, стимулюють розумовий розвиток, знайомлять дитину з оточуючим світом, навчають понять простору та об'єму.

⠀⠀⠀Іграшки лабіринти можна поділити на наступні різновиди:

  • Пальчиковий лабіринт або лабіринт серпантин
  • Лабіринт-планшет
  • Магнітний лабіринт

⠀⠀⠀Пальчиковий лабіринт — розвиваюча іграшка, яка являє собою сплетіння різнокольорових дротиків з нанизаними детальками різних форм, кольорів та розмірів на дерев'яній основі.

⠀⠀⠀Гратися такими лабіринтами малюк вже може, починаючи від 6 місяців. Спочатку дитя буде просто спостерігати за тим, як батьки рухають детальки на дротиках, розвиваючи координацію зору, зорове сприйняття та навик концентрації, а згодом робитиме ці дії самостійно.

⠀⠀⠀Планшет-лабіринт — дерев'яна розвиваюча іграшка, виготовлена з дерев'яної дошки з прорізами-доріжками, по яким потрібно рухати фігурки-елементи, у виді тваринок, транспорту, представників певних професій.

⠀⠀⠀Такі ігрові лабіринти для дітей підходять для дітей від 2 років, і в ігровій формі познайомлять діток зі своєю тематикою, допоможуть розвинути пам'ять та асоціативне мислення.

⠀⠀⠀Магнітний лабіринт — розвиваюча іграшка з дерева, виготовлена з дерев'яної дошки з прорізами-доріжками, по котрим потрібно рухати різнокольорові металеві кульки, як правило вкриті пластиком, за допомогою ручки чи вудки з магнітом та прозорою і герметичною пластиковою кришкою, яка запобігає розсипанню кульок.

⠀⠀⠀Магнітні лабіринти чудово підходять для дітей від 3 років і допомагають розвинути уважність, зосередженість, посидючість та вміння концентруватися.

⠀⠀⠀Дерев'яні лабіринти для дітей виготовляють нерозбірними з великих деталей, тому вони чудово підходять для розвитку малюків з раннього віку.

⠀⠀⠀Купити дитячий лабіринт, який чудово підійде для вашої малечі можна в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок Розвивашки

⠀⠀⠀Дерев'яні іграшки лабіринти — іграшки для розвитку дитини, які поєднують дві речі в одній: захопливу іграшку та тренажер для розвитку дитячих здібностей.

Вгору