МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Конструктори

Дитячі конструктори - креативні розвиваючі іграшки

⠀⠀Історія конструкторів для дітей починається в XIX ст. і перші моделі поєднували в собі різні комбінації різноманітних елементів (крейди, кварцового піску та ін). Згодом почали з’являтися металеві конструктори, які складалися з різних металевих деталей, котрі кріпилися гвинтами за допомогою викрутки та інших інструментів. Далі з’явилися конструктори з дерева, потім - пластмасові конструктори. В наш час виробники конструкторів дитячих пішли ще далі, і тепер можна купити магнітний конструктор чи купити електронний конструктор, разом з тим виробники почали враховувати гендерні особливості і можна окремо купити конструктор для хлопчика, і купити конструктор для дівчинки.

Купити конструктор для дітей різного віку правильно та вигідно

⠀⠀Незважаючи на те, що зараз багато різновидів дитячих конструкторів виробляють з пластику, ігровий простір в ніші конструкторів заповнений безліччю різноманітних та цікавих варіантів інших типів для різних вікових категорій, і варто зазначити, що вони не поступаються за популярністю такій всесвітньовідомій іграшці, як конструктор лего.

⠀⠀Розвиваючі конструктори для маленьких дітей (віком до 3 років) – це, переважно, пластикові чи дерев’яні конструктори, які містять великі деталі, котрі легко складаються, адже це конструктор для найменших і тут головна мета - розвиток логічного мислення, сприйняття кольору та дрібної моторики, сприйняття простору.

⠀⠀Купити конструктор для дітей від 3 до 6 років - це обрати розвиваючі конструктори з більшою кількістю елементів, які дозволять збирати транспорт, роботів, будівлі з відповідними фігурками людей чи звірів. В цьому віковому періоді з’являються цікаві дитячі конструктори для хлопчиків та дитячі конструктори для дівчаток з різноманітними тематичними ігровими наборами.

⠀⠀Конструктори для дітей молодшого шкільного віку набувають більш сюжетного типу, адже діткам надзвичайно цікаво складати іграшки конструктори, які відображають їхніх улюблених героїв з мультфільмів, комп’ютерних ігор чи фільмів для дітей.

⠀⠀В цей час дітям подобаються великі конструктори з безліччю деталей та різноманітні динамічні конструктори, магнітні конструктори, які дозволяють активно гратися в швидкі рольові ігри.

Цікаві розвиваючі конструктори світових брендів в магазині «Розвивашки»

⠀⠀Широкий вибір якісних дитячих конструкторів та ігрових наборів всесвітньовідомих брендів 4M, Gigo, BanBao, Edu-Toys, Fat Brain Toys, John Deere Kids представлено на інтернет-полицях нашого інтернет-магазину rozvyvashky.com.ua. У нас можна вибрати продукцію, яка використовує STEM-підхід для розвитку дитини та купити конструктор, який на довго стане улюбленою дитячою забавкою.

Вгору