МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Іграшки каталки для дітей – розвиваючі іграшки, які заохочують до активності

⠀⠀⠀Ви відчуваєте неймовірну радість та охоплені щастям, адже тепер ваше маля починає зводитися на ніжки та робити перші кроки, щоб швидко, по-іншому вивчати навколишній світ, який дуже вабить різноманітними незнайомими речами.

⠀⠀⠀Відтепер прийшов час купити розвиваючі іграшки іншого спрямування і мова йде про іграшки каталки для дітей.

⠀⠀⠀Каталки для дітей – дитячі розвиваючі іграшки, котрі стимулюють дитя до рухливих ігор, самостійності, слугують вірними помічниками в навчанні ходінню, вивчення нових можливостей свого тіла.

⠀⠀⠀Каталка іграшка – дитяча забавка, яка, незважаючи на свою простоту, стає найулюбленішим вірним другом дитинки, який нерозлучно "ходить" за нею вдома, чи на вулиці.

⠀⠀⠀Дитячі іграшки каталки, як правило, купують дітям від 12 місяців, однак є різновиди каталок, які купують діткам від 6 місяців. Це — каталка ходунки з міцним каркасом чи основою, завдяки якій дитинка може вставати, опираючись на каталку та ходити, штовхаючи її перед собою. Такі каталки ходунки виготовляють багатофункціональними іграшками, які містять в собі багато різноманітних цікавинок для маляти, заохочують її до гри та формують позитивне відношення до навчання новому. Прикладом таких іграшок є каталка ходунки з брязкальцем, каталка ходунки з магнітною дошкою для малювання та ряд інших.

⠀⠀⠀Для малюків від 18 місяців варто купити каталку з паличкою чи каталку зі шнурівкою, завдяки яким дитина тренуватиме навики самостійного ходіння.

⠀⠀⠀Для дітей від 3 років варто придбати дерев'яні каталки, які поєднують в собі всі плюси дерев'яної іграшки та разом з тим користь сортера чи лабіринту. Завдяки таким доповненням в ненав'язливій, ігровій формі, найліпше тренуватиметься дрібна моторика, даючи поштовх ранньому становленню мовлення, дитя розвиватиме логічне мислення, засвоїть поняття форм, кольорів, геометричних фігур та чисел.

⠀⠀⠀Дитяча іграшка каталка з дерева принесе додаткову радість та знання за рахунок маніпуляцій предметом з натуральної сировини, а це в свою чергу зовсім інакші тактильні відчуття, відчуття ваги та координації в просторі.

⠀⠀⠀Тягнучи за собою дерев'яну каталку дитина познайомиться з поняттям інерції предметів, а також, якщо є додаткові рухомі деталі – то з поняттями зв'язку між причиною та наслідком, що сприятиме розвитку логіки.

⠀⠀⠀Розвивайте та навчайте своє маля разом з корисними іграшками каталками, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині Розвива6ки за доступною ціною.

Вгору