МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Дерев'яні конструктори

Дерев'яний конструктор і його користь для розвитку дитини

⠀⠀Прекрасною іграшкою для розвитку посидючості, зосередженості й уваги малюка, на першому етапі, а творчих та дизайнерських навичок в подальшому, буде дитячий дерев'яний конструктор. Малечу завжди захоплюють ці розвиваючі іграшки, за рахунок різноманітних різнокольорових та різних за розміром і формою деталей, які можна з’єднувати між собою.

⠀⠀Останніми роками різноманіття конструкторів з дерева добряче поповнилося і тепер можна знайти дерев’яні моделі для найменших та досить цікаві і складні дерев’яні набори для старших діток, які обов’язково зацікавлять навіть і дорослих тата та маму.

⠀⠀Дерев'яні конструктори для дітей допоможуть діткам пізнати кольори, зрозуміти поняття форм, маси, симетрії і розмірів предметів та їх розміщення на поверхні і в просторі.

Конструктори з дерева та їх переваги

⠀⠀Дерев'яний конструктор - це універсальна магічна іграшка, тому що дерев'яні іграшки конструктори однаково підійдуть як для хлопчиків так і для дівчаток, незалежно ввід віку. 

⠀⠀А магічність полягає в тому, що дерев’яну іграшку конструктор завжди хочеться взяти в руки та відчути її масу, форму та запах. І це цілком зрозуміло, адже дерево – природній, зрозумілий та близький нам матеріал, який нас супроводжував завжди, який сам по собі є екологічно чистим та гіпоалергенним

⠀⠀Виготовлений з дерева конструктор є міцною та надійною іграшкою для безпечної гри, а ще варто зазначити, що природна фактура, живизна та теплота кожного різновиду деревини, до того ж, ще й позитивно впливає на психологічний та фізіологічний розвиток дітей.

Чому конструктор дерев'яний є універсальною іграшкою?

  1. ⠀Дерев'яний конструкторський набір має різноманітні дерев’яні деталі, зокрема й мілкі, які потребують дрібних та зосереджених рухів, що розвиває дрібну моторику;
  2. ⠀Є дерев’яні ігрові набори-конструктори, наприклад дерев'яний конструктор автомобіль чи дерев'яний конструктор поїзд, які передбачають залучення дитини до руху, таким чином розвиваючи велику моторику чи як її ще називають загальну;
  3. ⠀Різнокольорові елементи конструктора з дерева допоможуть з правильним формуванням сприйняття кольору в дітей;
  4. ⠀Дерев'яний конструктор для дітей сприятиме розвитку логіки, просторового мислення, закладатиме навички соціалізації та розуміння причинно-наслідкового зв’язку, заохочуватиме до творчості;
  5. ⠀Іграшка допоможе вивчити окремі букви й слова та сприятиме подальшому вивченню мови, якщо підібрати відповідний дерев'яний конструктор кубики з літерами українською мовою чи англійською мовою.
  6. ⠀Фахівці з дитячого розвитку підтверджують, що якісний конструктор з дерева сприятиме комплексному розвитку малюка та повноцінному сприйнятті навколишнього світу. Завдяки цій дерев’яній іграшці дитина водночас розвиватиметься та весело проводитиме свій час.

Купити дерев'яний конструктор в інтернет-магазині “Розвивашки”

⠀⠀Інтернет-магазин Розвивашки пропонує вам купити дитячий дерев'яний конструктор від гарно зарекомендувавших себе відомих брендів, підібравши варіант, який за віком та інтересами підходитиме вашому малюку та принесе йому і вам масу позитивних і радісних емоцій.

Немає товарів

Вгору