МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Іграшка шнурівка та її розвиваюча користь для дітей

⠀⠀⠀Іграшка шнурівка – одна з найкращих розвиваючих іграшок, спрямована на безпосередній розвиток дрібної моторики та координації рухів дитини, які пов'язані з розвитком ділянок мозку, які відповідають за розвиток мовлення.

⠀⠀⠀Дидактичні ігри з шнурками широко використовуються в педагогіці Монтессорі, яка спрямована на саморозвиток дитини в ігровій формі, віри в свою самостійність, свої сили й можливості та подальшій самореалізації в житті на основі першопочаткових, своєчасних, ретельно розроблених ігрових матеріалів й підготовленому середовищі.

⠀⠀⠀В основу ігор з шнурками закладений принцип дитячого наслідування дорослих дій, таких як зашнуровування шнурків у взутті, зав'язуванні речей на бантик чи вузол, зв'язуванні речей разом, шиття чи пришивання ґудзиків.

⠀⠀⠀Діткам завжди дуже хочеться робити ті речі, які з легкістю роблять дорослі навколо неї, а тому вони з великим захопленням граються іграми шнурівками.

⠀⠀⠀За рахунок просовування шнурівки в отвори іграшки дитинка розвиває свої пальчики, готуючи їх до письма, тренує свою посидючість, розвиває логіку, мислення, уяву та тренує пам'ять.

⠀⠀⠀За рахунок того, що елементи іграшок шнурівок різнокольорові, різної форми, ваги і структури та виготовлені з різних матеріалів - забезпечується загальний розвиток дитини.

⠀⠀⠀Знайомство з іграшкою шнурівкою має відбуватися за участю батьків. Дитині слід обов'язково показати всі ігрові процеси.

⠀⠀⠀Гратися в ігри шнурівки можна найрізноманітнішими способами, таким чином дитинка самостійно обирає напрямки гри та її темп, що розвиває її самостійність, фантазію та уяву Наприклад, можна обвести контур елементів шнурівки та далі розмальовувати їх, чи вигадувати казки й історії, нанизуючи на шнурівку елементи більш сюжетних шнурівок-іграшок.

⠀⠀⠀Чимало ігор шнурівок мають у своїй комплектації інструкції та схеми, збираючи іграшку за якими, дитина навчається довільній діяльності та розвиває просторову орієнтацію й наочно-образне мислення, навчається посидючості, уважності та працелюбності.

⠀⠀⠀Ви можете виготовити ігри шнурівки своїми руками, використовуючи найпростіші шаблони з мережі інтернет та наявні у кожній сім'ї шнурки, великі ґудзики та інші елементи, а краще зекономити час та ігри шнурівки купити в нашому інтернет-магазині Rozvyvashky та насолоджуватися незабутніми моментами спільних розвиваючих ігор з вашими малюками.

Вгору