МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Пірамідки, балансири, кубики

Дерев’яна пірамідка та кубики дерев'яні – класика розвиваючих ігор з природньою енергетикою

⠀⠀Навряд чи хтось в наш час запитає: “Пірамідки дерев'яні що це?”, чи те ж саме про дерев'яні кубики, адже пірамідки дерев'яні, як і кубики з дерева — надзвичайно популярні товари для дітей, які добросовісні виробники виготовляють з дерева — натуральної екологічної сировини.

⠀⠀Класична дерев’яна пірамідка для дітей — розвиваюча іграшка, яка повинна бути в кожної дитини, адже вона несе в собі позитивний досвід багатьох поколінь. За своєю простою структурою вона складається з дерев’яної основи, стержня різноформенних чи різнокольорових фігурок, які нанизуються на дерев’яний стержень і закінчується верхівкою.

⠀⠀Виробники пірамідок з дерева доволі часто роблять їх безбарвними, приваблюючи покупців природнім запахом, масою, кольором та структурою деревини, а також забарвлюють в насичені та яскраві кольори, використовуючи безпечні для організму фарби та лаки.

⠀⠀Сучасні пірамідки дерев'яні для дітей досить різноманітні і можуть мати різну структуру та форму, наприклад, дерев'яна пірамідка-балансир, дерев'яна пірамідка-ключ, дерев'яна  пірамідка райдуга, дерев'яна пірамідка з кубиками, дерев'яна пірамідка-сортер, дерев'яна пірамідка рахівничка та інші.

⠀⠀Дерев'яні кубики — універсальні розвиваючі ігри для дітей дошкільного віку, адже для малюків кубики з дерева — це перші універсальні конструктори для пізнання світу. Спочатку маля вивчає фігурки поодинці, далі їх взаємозалежність, згодом вдосконалює свої споруди з декількох фігурок.

⠀⠀Дерев'яна іграшка-балансир — різновид розвиваючих іграшок з дерева, які містять набір деталей однакової чи різних форм, ваги та кольорів, які потрібно викладати так, щоб досягти рівноваги конструкції.

Чому потрібно купити дерев’яну пірамідку, іграшку-балансир чи дитячі кубики своїй дитині?

⠀⠀Дерев’яна пірамідка — одна з найпопулярніших розвиваючих іграшок для дітей від 6 місяців. Це вік активного пізнання навколишнього світу і ця дитяча іграшка, стає ідеальним помічником в розумінні понять простору та взаємозалежності предметів, закладає розуміння відмінності форм предметів та їх рівноваги.

⠀⠀Пірамідка дерев'яна може бути першою іграшкою і для дітей 3 місяців, і завдяки правильній ергономічній будові пірамідка з раннього віку тренуватиме хват немовляти, розвиватиме її дрібну моторику, що згодом позитивно відобразиться на розвитку мовлення, розвиватиме координацію рухів, допоможе в сприйнятті форм та кольорів.

⠀⠀Розвиваюча іграшка балансир цінна тим, що малюк самостійно відкриває, відчуває та засвоює фізичні закони світу, розвиваючи свою логіку, здатність до аналізу, посидючість, зосередженість, цілеспрямованість.

⠀⠀Дерев'яна іграшка-балансир створюється у багатьох різновидах, зокрема;

  • пірамідка-балансир;
  • настільна гра-балансир;
  • балансир рівноваги.

⠀⠀Маючи набори різнокольорових дерев'яних кубиків чи дерев'яні кубики з буквами українськими, або кубики дерев'яні англійською, дерев'яні кубики з цифрами чи малюнками, ви вивчите з дитиною кольори, форми, літери, цифри.

Купити дерев’яну дитячу пірамідку, дерев’яну іграшку балансир чи кубики з дерева в магазині “Розвивашки”

⠀⠀Наш інтернет-магазин “Розвивашки” пропонує настільні та розвиваючі ігри з дерева для маленьких дітей від якісних виробників. Звертайте увагу на опис і фото, враховуйте потреби й можливості свого малюка, його вік і рівень розвитку та підбирайте найкращий для малюка варіант.

Вгору