МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Машинки, стукалки, треки

Дерев'яний трек з машинками - цікава дерев'яна іграшка вашій дитині

⠀⠀Ви вже точно переконалися в тому, що, як не дивно, в час шаленого розвитку гаджетів та інформаційних технологій тренд на натуральні та екологічні вироби з дерева гарно прижився в нашому житті. Він також поширився на сферу дитячих розвиваючих іграшок і тепер ми маємо гарне різноманіття розвиваючих іграшок з дерева, які неначе повернулися із забуття, адже дерев’яні іграшки з’явилися першими.

⠀⠀Дерев'яні машинки досить швидко стали улюбленими іграшками хлопчиків та дівчаток.

Чим корисні дерев'яні іграшкові машинки?

⠀⠀Машинки з дерева захоплюють всіх своєю простотою. Вони абсолютно інші ніж сучасні технологічні іграшки, які можуть відволікати та дратувати багатьох дітей. Дерев'яні машинки для дітей своєю природною енергетикою приваблюють діток та заохочують їх до взаємодії.

⠀⠀Дерев'яні машинки дитячі однаково подобаються як хлопчикам так і дівчаткам, а особливе захоплення викликають дерев'яні треки для дітей.

⠀⠀Гоночні треки завжди ваблять дітей своєю динамікою та непередбачуваністю, а дерев'яні треки – тим більше, оскільки тут використовується інший матеріал – дерево, який має свій запах, природню фактуру та вагу.

⠀⠀Машини з дерева не мають великої кількості тонких деталей, які легко ламаються, тому ними можна безпечно гратися і не переживати, якщо деревяна машинка падає з трампліна, вона є міцною і нею добре гратися в перегонки та битися об перешкоди.

⠀⠀Мінімалізм та лаконізм дерев’яного транспорту розвиває дитячу фантазію, стимулює до придумування різних сценаріїв гри, заохочує до взаємодії із застосуванням комунікації.

⠀⠀Дерев'яні машинки іграшкові вже можна купити дітям від 1 року, адже вони можуть мати різне функціональне призначення і відповідно поділяються на наступні різновиди:

  • ⠀⠀машинка сортер;
  • ⠀⠀машинка-пірамідка;
  • ⠀⠀машинка конструктор.

⠀⠀Такі розвиваючі іграшки є простими і водночас багатофункціональними, вони познайомлять діток з поняттям форми, маси, простору, геометричних фігур, взаємозалежності предметів.

Чим корисні дерев'яні іграшки стукалки для розвитку малюків?

⠀⠀Якщо вашому малюку вже виповнилося 6 місяців і ви хочете купити розвиваючу іграшку то можете звернути увагу на дерев'яну стукалку.

⠀⠀Іграшка стукалка дерев'яна стане веселою забавкою для вашої дитини і буде такою аж до віку 2-3 років.

⠀⠀Проста у виконанні та за функціональністю іграшка стукалка першочергово розвиватиме моторику, яка важлива для розвитку мовлення, а також посидючість, зосередженість, увагу, логіку та мислення.

⠀⠀Іграшка стукалка з молотком допоможе дитині зрозуміти та розвивати причинно-наслідковий зв'язок та поняття простору.

⠀⠀Ці дерев’яні стукачі можуть бути непофарбовані, передаючи дитині всі природні властивості та натуральність деревини, такі як: текстура, запах, природній колір та маса. Також дерев'яні стукалки можуть поєднувати в собі яскравий дизайн та фактуру, розвиваючи в малюка сприйняття кольору та форми поверхонь і предметів.

⠀⠀Іграшки стукалки з дерева доволі схожі на сортер, але завдяки наявності молотка та спеціальних отворів, вони, крім координації, потребують ще й поміркувати над силою, з якою потрібно стукати по детальках.

⠀⠀Ці вироби з дерева можуть бути виготовлені у вигляді ксилофонів і до всього ще й плюс розвивати слуховий апарат дитинки.

⠀⠀Стукалка дитяча дерев'яна, як і інші іграшки з дерева міцні та довговічні, а отже радуватимуть вашого малюка  тривалий час.

Де купити дерев'яні машинки, треки та дерев'яні іграшки стукалки?

⠀⠀Придбати якісні дерев'яні іграшки стукалки а також машинки з дерева та  дерев'яні треки іграшки ви можете на цій сторінці нашого інтернет-магазину “Розвивашки”. У нас представлені вироби популярного бренду Viga Toys, усі деталі дерев'яних розвивальних іграшок в його наборах виготовлені з екологічного матеріалу та використані гіпоалергенні фарби. Ігрові набори відповідають світовим стандартам безпеки та якості.

⠀⠀Купуйте дерев’яні іграшкові набори у нас та забезпечуйте малюка переддошкільного віку ігровими матеріалами для цікавого й безпечного пізнання світу.

Немає товарів

Вгору