МИ ПРАЦЮЄМО!!! Відправка замовлень 1-2 дні.
0
Мій кошик

Lamaze – бренд правильних іграшок у правильний час

⠀⠀Іграшки Lamaze – розробляє американська компанія з 1995 року, зосереджуючись на виготовленні іграшок для найменших діток від самого народження до 3 років.

Здорове та природне виховання дітей – основна місія бренду Lamaze

⠀⠀Втілення їхньої філософії в життя відбувається у тісній та плідній взаємодії дитячих психологів, експертів з дитячого розвитку, докторів наук Єльського університету (США).

⠀⠀Іграшки для дітей від Lamaze виготовляються виключно високої якості та безпечних матеріалів, вони відповідають міжнародним нормам якості, що підтверджується численними престижними нагородами та кількістю продажів у всьому світі.

Асортимент бренду Lamaze

⠀⠀Розвиваючі іграшки Lamaze можна поділити на дві категорії іграшок:

⠀⠀Перші іграшки для малюків брязкальця, прорізувачі, підвіски з кріпленнями на ліжечко, коляску, автокрісло. Вони різнофактурні та різнобарвні, з різноманітними звуковими ефектами для комплексного розвитку малят з перших днів.

⠀⠀Іграшки для навчання та раннього розвитку пірамідки, неваляшки, сортери, каталки, ігрові набори завдяки яким малюк набуватиме нових і важливих навичок та вмінь, відповідно до вікових етапів розвитку.

Lamaze – друг та помічник батьків

⠀⠀Завантажуйте з AppStore та Google Play спеціальний додаток Lamaze Play, скануйте етикетку на іграшці та отримуйте всю необхідну інформацію про іграшку та шукайте для себе нові варіанти гри.

Іграшки Lamaze в Україні

⠀⠀Купити іграшки бренду Lamaze від офіційного дистриб'ютора Lamaze в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Розвивашки.

Розгорнути
Вгору