Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

Дерев'яні іграшки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Переваги дерев'яних іграшок

⠀⠀Більшість з нас інтуїтивно відчуває неповторну магію дитячих дерев'яних іграшок, адже ми навіть не замислюємося та не можемо собі пояснити, чому нам завжди хочеться простягнути руки до полиць, на котрих є дерев'яні іграшки для малюків. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀ Дерев'яні іграшки цінуються всіма постійно, адже деревина — це екологічний матеріал і такий подарунок, як іграшка з дерева, дозволяє дитинчаті, будучи ближче до природи, гармонійно пізнавати навколишній світ. Натуральний матеріал дитячих іграшок з дерева містить в собі природну енергетику, тепло, запах і особливу фактурну поверхню виробу. Завдяки такому подарунку у виді дерев'яної еко іграшки з перших місяців, немовля дотиком, зором та нюхом пізнаватиме навколишній простір. Слід зазначити, що іграшки з дерева переважно характеризуються простотою та мінімалізмом, дозволяючи розвивати малюка творчо, даючи йому повну свободу в польоті фантазій.

⠀⠀Іграшки з дерева залежно від виду та їхнього призначення виготовляються лакованими, забарвленими й нефарбованими.

⠀⠀Пофарбовані чи забарвлені дитячі іграшки з дерева призначені для залучення уваги дитини, розвитку пам'яті, зору та пізнання кольорів.

⠀⠀Щоб користь розвиваючих дерев'яних іграшок для дітей була максимальною, при виборі іграшок з дерева слід орієнтуватися на вік малюка і рівень його розвитку. Розвиваючі дерев'яні іграшки купують для дітей віком від 6 місяців і до 6 років.

⠀⠀Серед дитячих іграшок з дерева розрізняють:

⠀⠀Дерев'яні брязкальця чи підвіски. Це іграшки для самих маленьких карапузиків. Іграшки допомагають дитинці розпізнавати оточення за допомогою реакцій на відповідний звук і візуального сприйняття.

⠀⠀Дерев'яні рамки-вкладиші. Такий різновид розвиваючих іграшок радять купити для дітей від 6 місяців до 3 років. Завдяки цим іграшкам з дерева малеча знайомиться з поняттям простору, форми, приналежності об'єктів, кольору і розвиває логічне мислення.

⠀⠀Дерев'яні пазли. Таку розвиваючу іграшку можна купувати діткам від 1 року. Ця іграшка розвиватиме мислення та уяву. Для самих маленьких обирають екземпляри з мінімальною кількістю та максимальною величиною деталей, поступово збільшуючи їх за кількістю та зменшуючи за розміром, як дитина ставатиме старшою.

⠀⠀Дерев'яні сортери. Надійні друзі дитини у вивченні форм, геометричних фігур, кольорів. Ці розвиваючі іграшки навчать малюка поєднувати наявні деталі, розвинуть дрібну моторику, логічні здібності, пам'ять, увагу. Така розвивашка підходить для дітей від 1 року до 5 років.

⠀⠀Дерев'яні каталки. Всі діти просто обожнюють тягнути за собою на шнурівці різноманітні іграшки на коліщатах)), тому каталка з дерева є найкращим варіантом. Цей різновид іграшок з дерева, найчастіше поєднують з пальчиковими лабіринтами чи сортерами. Іграшки чудово розвивають логіку, координацію, дрібну моторику. Підходять для дітлахів від 6 місяців до 2-3 років.

⠀⠀Дерев'яні стукалки. Допомагають розвивати рухові навички. Купують для малюків від 6 місяців до 2-3 років.

⠀⠀Дерев'яні пірамідки. Будуть цікавою розвиваючою іграшкою як для самих маленьких карапузиків, так і для дошкільнят. Вони допомагають зрозуміти поняття форм і величин.

⠀⠀Дерев'яні шнурівки та дерев'яні лабіринти. Такі іграшки радять купити для дітей від 3 років. Вони допомагають діткам розвивати дрібну моторику, координацію, зосередженість, логіку, що необхідно для правильного формування мови та письмових навичок.

⠀⠀Дерев'яні кубики чи Дерев'яні конструктори. Дозволені малюкам від 6 місяців, але будуть цікаві й в 6 років. Вони розвивають сенсорну систему, координацію, моторику та логіку. При грі з таким різновидом іграшок задіюються інші принципи взаємодії з предметами. Дитині потрібно більше враховувати гравітацію, неусвідомлено робити прості обчислення, що дозволяють створювати нові конструкції.

⠀⠀Дерев'яні іграшки з магнітами чи як їх переважно називають дерев'яні риболовлі. Ці іграшки обов'язково мають бути в дітей віком від 3 років. Це різновид іграшок з дерева, які є найкращими для розвитку координації, зосередженості, посидючості, дрібної моторики, зору та логіки й просто необхідні для гармонійного формування письмових навичок та мови.

⠀⠀В нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок rozvyvashky.com.ua ви можете самі переконатися в користі дерев'яних іграшок для своєї дитини, обравши та купивши серед широкого асортименту саме ту, яка сподобається вам і безумовно для вашого маленького щастя. Ми обираємо на віртуальні полиці свого магазину тільки візуально милі, максимально корисні та безпечні іграшки з дерева з максимальним розвиваючим потенціалом. Обирайте та купуйте за доступною ціною дерев'яні іграшки також в наших соцмережах (Instagram, Facebook) та оплачуйте товар у зручний для вас спосіб оплати. Ми з радістю відправимо ваше замовлення в той самий день в усі населені пункти України. І через 1-3 дні ваше маля буде дарувати вам незабутні щирі та радісні емоції граючись новою та цікавою забавкою.