Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!

Дерев'яні Сортери

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Розвиваюча користь іграшки-сортер для вашої дитини

⠀⠀Сортер – це точно та найперша іграшка, на яку ви натрапите, коли шукатимете розвиваючі іграшки для своєї малечі.
⠀⠀⠀⠀⠀Сортери – різновид розвиваючих іграшок, суть яких полягає в самонавчанню дитини на основі її власної ініціативи та природних здібностей, шляхом сортування предметів за формою, вагою, кольором, розміром.
⠀⠀⠀⠀⠀Граючись іграшкою-сортером ваше маля, за рахунок підбирання фігурок у відповідні отвори та виямки отримає наступну користь:

⠀⠀⠀⠀⠀- познайомиться з фігурами та їх формами;
⠀⠀⠀⠀⠀- тренуватиме логіку та пам'ять;
⠀⠀⠀⠀⠀- навчиться аналізувати та порівнювати;
⠀⠀⠀⠀⠀- розвиватиме дрібну моторику, зосередженість, координацію, вправність, посидючість, уважність, зір. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀Всі ці процеси запускаються одночасно, коли малюк грається дитячим сортером. Суть полягає в наступному: сортер дитячий має основу з отворами та набір фігурок, форми яких відповідають отворам в основі. Коли дитинка бере в руку певну фігурку, щоб вставити в отвір, то в неї окрім дотику та зору, вмикається мислення, аналіз, поняття орієнтації в просторі, а також пам'ять коли повторює свої дії, які, до речі, щоразу будуть швидшими та точнішими.

⠀⠀⠀⠀⠀Різноманіття сортерів досить велике, але найчастіше їх виготовляють в наступному вигляді: сортер теремок, сортер автошка, сортер автобус, сортер будиночок, сортер куб, сортер квадрат, сортер тваринка, пірамідка сортер, сортер каталка, сортер балансир, сортер геометрика, сортер на липучках.

⠀⠀⠀⠀⠀Сортери для дітей також виготовляють з різних матеріалів, зокрема і з дерева.

⠀⠀⠀⠀⠀Дерев'яний сортер – різновид сортерів, який користується великою популярністю, оскільки дерево – екологічна та природна сировина.

⠀⠀⠀⠀⠀Дерев'яні сортери мають свою вагу, тому в дитинки закладаються перші поняття того, що однакові за формою предмети, чомусь можуть по-різному відчуватися в дитячих рученятах.

⠀⠀⠀⠀⠀Сортери з дерева, завдяки своїй структурі, приємні на дотик, мають приємний запах деревини, а також легко очищаються від забруднення.

⠀⠀⠀⠀⠀Натуральний матеріал дерев'яних сортерів ніби містить в собі природну енергетику, він зберігає тепло дитячих рученят, і має красиву фактурну поверхню виробу.

⠀⠀⠀⠀⠀Завдяки такому подарунку, як дерев'яна іграшка-сортер, немовля зором, дотиком та нюхом по-новому пізнаватиме навколишній світ.

⠀⠀⠀⠀⠀Сортери з дерева залежно від виду та їхнього призначення виготовляються лакованими, забарвленими й нефарбованими.

⠀⠀⠀⠀⠀Пофарбовані чи забарвлені дитячі сортери мають на меті залучення уваги дитини, розвитку зору та пізнання кольорів, а нефарбовані, у свою чергу, дозволяють розвивати малечу більш творчо, даючи йому повну свободу в польоті фантазій.

⠀⠀⠀⠀⠀Щоб користь розвиваючих дерев'яних сортерів для дітей була максимальною, при виборі сортера з дерева слід орієнтуватися на вік дитини і рівень її розвитку.

⠀⠀⠀⠀⠀Розвиваючі дерев'яні сортери, переважно рекомендують для дітей від 18 місяців.

⠀⠀⠀⠀⠀Такі сортери для самих маленьких мають прості геометричні форми з мінімумом деталей за кількістю.

⠀⠀⠀⠀⠀Тепер ви розумієте, що дерев'яний сортер купити потрібно обов'язково, а найправильнішим рішенням буде покупка декількох сортерів з дерева різних форм та величин.

⠀⠀⠀⠀⠀При покупці дерев'яного сортера звертайте увагу на якість нанесення фарби, якщо вона є на іграшці, та на те, щоб на сортері небуло зазубрин.

⠀⠀⠀⠀⠀Купити іграшку-сортер ви можете в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок rozvyvashky.com.ua, обравши саме ту, яка сподобається і вам і вашій малечі.