Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!

Дерев'яні каталки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Іграшки каталки для дітей – розвиваючі іграшки, які заохочують до активності

⠀⠀Ви відчуваєте неймовірну радість та охоплені щастям, адже тепер ваше маля починає зводитися на ніжки та робити перші кроки, щоб швидко, по-іншому вивчати навколишній світ, який дуже вабить різноманітними незнайомими речами.
⠀⠀⠀⠀⠀Відтепер прийшов час купити розвиваючі іграшки іншого спрямування і мова йде про іграшки каталки для дітей.
⠀⠀⠀⠀⠀Каталки для дітей – дитячі розвиваючі іграшки, котрі стимулюють дитя до рухливих ігор, самостійності, слугують вірними помічниками в навчанні ходінню, вивчення нових можливостей свого тіла.↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀ Каталка іграшка – дитяча забавка, яка, незважаючи на свою простоту, стає найулюбленішим вірним другом дитинки, який нерозлучно "ходить" за нею вдома, чи на вулиці.

⠀⠀⠀⠀⠀Дитячі іграшки каталки, як правило, купують дітям від 12 місяців, однак є різновиди каталок, які купують діткам від 6 місяців. Це — каталка ходунки з міцним каркасом чи основою, завдяки якій дитинка може вставати, опираючись на каталку та ходити, штовхаючи її перед собою. Такі каталки ходунки виготовляють багатофункціональними іграшками, які містять в собі багато різноманітних цікавинок для маляти, заохочують її до гри та формують позитивне відношення до навчання новому. Прикладом таких іграшок є каталка ходунки з брязкальцем, каталка ходунки з магнітною дошкою для малювання та ряд інших.

⠀⠀⠀⠀⠀Для малюків від 18 місяців варто купити каталку з паличкою чи каталку зі шнурівкою, завдяки яким дитина тренуватиме навики самостійного ходіння.

⠀⠀⠀⠀⠀Для дітей від 3 років варто придбати дерев'яні каталки, які поєднують в собі всі плюси дерев'яної іграшки та разом з тим користь сортера чи лабіринту. Завдяки таким доповненням в ненав'язливій, ігровій формі, найліпше тренуватиметься дрібна моторика, даючи поштовх ранньому становленню мовлення, дитя розвиватиме логічне мислення, засвоїть поняття форм, кольорів, геометричних фігур та чисел.

⠀⠀⠀⠀⠀Дитяча іграшка каталка з дерева принесе додаткову радість та знання за рахунок маніпуляцій предметом з натуральної сировини, а це в свою чергу зовсім інакші тактильні відчуття, відчуття ваги та координації в просторі.

⠀⠀⠀⠀⠀Тягнучи за собою дерев'яну каталку дитина познайомиться з поняттям інерції предметів, а також, якщо є додаткові рухомі деталі – то з поняттями зв'язку між причиною та наслідком, що сприятиме розвитку логіки.

⠀⠀⠀⠀⠀Розвивайте та навчайте своє маля разом з корисними іграшками каталками, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині Розвива6ки за доступною ціною.