Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

М'які іграшки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Розвиваюча користь м'яких іграшок для немовлят

⠀⠀ М'які іграшки для дітей – обов'язкові елементи щасливого дитинства. У кожної дитини у свій віковий період з'являється своя особлива й найулюбленіша м'яка іграшка, з якою малюк нерозлучний ні вдень ні вночі та найдовше грається нею вдома, бере з собою на прогулянку чи в нове місце, а також у своє ліжечко. Тому, люблячі батьки та ті, хто бажає м'які іграшки купити та подарувати можуть бути впевнені, що збільшують шанси зробити покупку дуже вдалою.
⠀⠀М'які іграшки для дітей, які люблять більшість діток молодшого віку та з великим задоволенням ними граються — не просто розвага, вони надзвичайно важливі та потрібні для розвитку так само, як і пазли, конструктори, пірамідки чи кубики. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀М'яка розвиваюча іграшка, своєю м'якою структурою, допомагає дитинці легше переносити стресові ситуації, сприяє її психологічному заспокоєнню, дозволяє пізнавати світ, накопичуючи знання про форми й структури предметів, їх розміри та кольори. Граючись з м'якими іграшками у дитини розвиваються важливі людські якості, які необхідні впродовж життя, такі як: піклування, турбота і відповідальність за інших. Дитинка моделює різні ігрові ситуації, що дозволяє з раннього віку розвивати фантазію, мовлення й креативність. Завдяки сюжетно-рольовим іграм вона розуміє, що м'які іграшки маленькі та беззахисні, і малюк повинен дбати про них та оберігати їх як «старший друг». Саме тому, вони садять м'яку іграшку ведмедика, м'яку іграшку котика, м'яку іграшку песика, м'яку іграшку зайчика чи будь-яку іншу м'яку іграшку тваринку разом із собою, годують її, розмовляють з нею, беруть із собою в ліжечко м'яку іграшку для сну.

Більш старші дітки довіряють іграшкам свої секрети, образи, переживання, радості, думки і настрій. Якщо малюк боїться засинати один в темряві, то м'яка іграшка «захищає» малечу, складає йому компанію для походу до лікаря. А якщо з певних причин дитині не вистачає спілкування з однолітками, то м'які іграшки, складають компанію у перегляді мультиків, читанню й малюванню.

Сучасний асортимент м'яких іграшок надзвичайно широкий, розпочинаючи від розвиваючих м'яких іграшок для новонароджених, таких як: м'які іграшки на руку, м'які іграшки на коляску чи м'які іграшки на ліжечко, до м'яких іграшок великих розмірів, які відіграють більш інтер'єрну роль ніж розвиваючу.

Вибирати м'яку іграшку необхідно до віку, статі та характеру малюка за розміром, який дозволить йому самостійно нею гратися.

Розвиваючі м'які іграшки купити недорого з матеріалів кращої якості дає можливість інтернет-магазин розвиваючих іграшок Rozvyvashky.

На наших сторінках з розвиваючим дитячим товаром магазину rozvyvashky.com.ua ми вам розповідаємо все про м'які іграшки, наявні у нашому асортименті таким чином, щоб інформація про м'які іграшки повністю характеризувала розвиваючий потенціал кожної розвивашки.

Наш інтернет-магазин розвиваючих іграшок Розвива6ки допоможе вам визначитися та придбати м'які іграшки дешево, адже ми пропонуємо приємні ціни на м'які іграшки з різноманітним розвиваючим потенціалом для різного віку, з різноманітним функціоналом, розмірами та матеріалами, з яких виготовлені дитячі забавки.

Такі іграшки стануть улюбленими розвиваючими іграшками для вашого малюка та гарним внеском в його розвиток.