Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

Розвиваючі пазли та мозаїки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

З якого віку потрібно купляти дитячі пазли та мозаїки?

⠀⠀Якщо ви зацікавилися тим, щоб купити пазли для дітей, то ви помітите, що на більшості коробок з пазлами вказано, що дитяча іграшка рекомендована для дітей "3 років".
⠀⠀Це вірна інформація, адже в віці 3 років дитинка вже самостійно може складати невеликі пазли для дітей 3 років, наслідуючи зображення чи за задумом. В цей час пам'ять та зацікавленість працюють найпродуктивніше, ніж будь-коли раніше в її житті)
⠀⠀Але в наш час ми розпочинаємо розвиваючі заняття з дитиною вже від самого її народження, а багато мам роблять це ще до народження, прагнучи прищепити малюку відчуття ритму, мови та всього прекрасного у мистецтві і творчості. Тому межа вікових обмежень в використанні якихось розвиваючих іграшок, в тому числі і пазлів дитячих, стає, ніби, досить дивною та втрачає свою суть.
⠀⠀Це не зовсім так, і слід дотримуватися інформації вказаної виробником на упаковці та знати як правильно купити пазли для дітей, щоб ваше дитя було в безпеці та розвиваюча іграшка виконувала свою розвиваючу роль, адже в пазли вкладений різний розвиваючий потенціал починаючи від самого раннього віку. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀Дитячий пазл та мозаїка – прекрасна розвиваюча іграшка для дітей, яка сприяє комплексному розвитку діток, починаючи від дрібної моторики й зорового сприйняття для самих маленьких, до логічного мислення, всебічного бачення комплексних завдань різної складності та їх вирішення для дітей 4 років, чи для дітей 6 років, наприклад.
⠀⠀⠀⠀
На сьогоднішній день у педагогів та психологів немає єдиної точки зору про те, коли дитині потрібно купувати перші дитячі пазли, але, як правило, більшість радять дитячі пазли купити як тільки-но дитинці виповнився 1 рік.
⠀⠀Перші пазли повинні бути максимально великими (з 2-4 частинок), яскравими й простими зображеннями та, бажано, такими, щоб дитинка побачила їх під час прогулянки в реальному вигляді, виготовленими зі щільного паперу, грубого картону чи дерева.
⠀⠀
Для дітей 3 років можна запропонувати дитячі пазли та мозаїки з простими сюжетами, наприклад, ілюстраціями із знайомих мультфільмів або казок, з поступовим збільшенням розвиваючого та навчального змісту, наприклад, із зображеннями алфавіту, цифр, класифікацією тварин і рослин. За допомогою таких розвиваючих ігор, ваша дитина буде отримувати необхідні знання в цікавій ігровій формі.
⠀⠀На інтернет-сторінках нашого інтернет-магазину ROZVYVASHKY.COM.UA ми пропонуємо вам гарний асортимент якісних розвиваючих пазлів та мозаїк для дітей, відповідно сформувавши загальний окремий розділ "розвиваючі пазли та мозаїки", а також розподіл дитячих іграшок за віковими категоріями.
⠀⠀
Читайте детальний опис чи дивіться відеоогляди про пазли для дітей на самому сайті rozvyvashky.com.ua, або ж у зручному для себе форматі у наших соцмережах (@igra6ky_ua, igra6ky_ua, rozvyvashky), зручно обирайте та безпечно купуйте розвиваючі пазли для дітей і швидко отримуйте цікаві розвивашки для своїх діток.