Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!

Нічнички

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Навіщо потрібно купити дитячий нічник?

⠀⠀ Ще до появи малюка на світ дбайливі батьки викладаються на максимум, щоб створити затишні та комфортні умови для зростання малюка.
⠀⠀⠀⠀⠀Сучасний комфорт для молодих батьків та новонародженого забезпечується застосуванням сучасних приладів, гаджетів та іграшок.
⠀⠀⠀⠀⠀Одним з таких девайсів є нічник для немовлят, який водночас може виконувати функції і корисного помічника і розвиваючої іграшки.↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀ Нічник дитячий – світильник, який є корисним як для дітей, так і, на перших порах, для молодих батьків, адже, погодьтеся, що дуже зручно вставати до малюка при світлі нічничка, ніж спросоння в повній темряві наштовхуватися на меблі.

⠀⠀⠀⠀⠀Нічники створюють м'яке світло, яке є зручним для мам, щоб погодувати маля, змінити підгузки чи подивитися, коли маля повертається чи сплакне, заспокоївши свої хвилювання. Нічники для дітей є корисними тим, що при ввімкненні вони не завдають шкоди дитячим оченятам і маля може спокійно при ньому дивитися чи далі спатки.

⠀⠀⠀⠀⠀Нічник для дітей більш старшеньких дозволяє спокійно та швидко засинати, адже мама завжди в полі зору малят і їм спокійніше перебувати при світлі, ніж при повній темноті.

⠀⠀⠀⠀⠀Нічник в дитячу кімнату стане незамінним помічником для діток старшого віку, які вже сплять самостійно у своїй кімнаті, але мають страх темноти і їм важко заснути без світла. В цьому випадку дитячий нічник допоможе дитині та батькам пропрацювати ці страхи та подолати їх. Також дитячий нічник світильник знадобиться, щоб краще орієнтуватися в кімнаті, коли дитині захочеться попити водички чи піти в туалет.

⠀⠀⠀⠀⠀Звісно ж, є дітки, які, навпаки, не люблять засинати чи спатки при світлі. В такому випадку, щоб поєднати комфорт малюка та мами, доречним буде дитячий нічник іграшка, виготовлений у виді м'якої іграшки-тваринки. Це переважно нічник зайчик, нічник ведмедик, нічник слоник, нічник бегемот, нічник сова та інші герої й персонажі з улюблених мультиків та казочок, а також це може бути нічник машинка, нічник проектор зоряне небо.

⠀⠀⠀⠀⠀Сучасні світильники для дітей намагаються виготовляти багатофункціональними, щоб вони працювали в різних режимах, поєднуючи в собі іграшки зі звуковим супроводом, які можуть вмикатися та вимикатися у встановлений час, чи при русі поруч з ними, завдяки сенсорним датчикам.

⠀⠀⠀⠀⠀Таким чином, зараз можна придбати приліжкові нічники, настільні лампи і нічники, нічники на стіну, смарт-лампи нічники, нічники-прищіпки, дитячі нічники проектори, які створюватимуть у темряві затишну та казкову атмосферу, наприклад у виді зоряного неба, яка може, зокрема, супроводжуватися чарівними колисковими мелодіями.

⠀⠀⠀⠀⠀Обираючи дитячий світильник в загальному слід розуміти те, що, як правило для раннього віку варто купити м'який музичний нічник чи силіконовий нічник, який випромінюватиме м'яке світло, матиме заспокійливі мелодії чи колискові, для старших – нічник виготовлений з пластику чи дерев'яний нічник, який краще освітлюватиме кімнату та оберігатиме сон маляти.

⠀⠀⠀⠀⠀Дитячий нічник купити можна у цьому розділі нашого інтернет-магазину Розвива6ки, за помірною ціною та з різних матеріалів виготовлення. Тут ви оберете дитячий нічник на батарейках, нічник українською, нічник місяць й інші якісні нічники для немовлят та гармонійно рости і розвиватися.