Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

Новинки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Як правильно купити новинки іграшок для дітей?

⠀⠀Завжди відчуваєш неймовірні емоції, коли здійснюєш дитячі мрії та виконуєш бажання, купуючи новинки іграшок.
⠀⠀⠀⠀⠀Вгадати з подарунками та вдало купити сучасні іграшки для дітей старшого віку завжди трішки легше, оскільки точно знаєш, яку іграшку новинку дитина хоче додати до своєї іграшкової колекції, щоб гратися як самостійно, так і з друзями.
⠀⠀⠀⠀⠀В цьому віці сучасні іграшки для дівчаток і сучасні іграшки для хлопчиків, як правило виготовляють у формі їх улюблених персонажів з казочок, мультиків чи фільмів.
⠀⠀⠀⠀⠀Трішки складніше з правильним вибором, коли потрібно придбати корисні нові іграшки для зовсім малесеньких хлопчиків та дівчаток. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀Щоб допомогти покупцям визначитися з вибором і придбати дитинці на подарунок цікаву нову іграшку ми, в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок Розвива6ки, створили цей окремий розділ "Новинки", в якому постійно пропонуємо вам поповнення нашого розвиваючого асортименту для діток до 4+ рочків, детально описуючи всі функції іграшок.

⠀⠀⠀⠀⠀Купуючи іграшки-новинки для свого маленького щастя, пам'ятайте про те, що нова та корисна розвиваюча іграшка завжди повинна відповідати віку дитинки та мати ряд інших важливих властивостей.

⠀⠀⠀⠀⠀Зокрема, нові іграшки в перші місяці життя повинні бути насичених та яскравих кольорів, адже саме ці кольори в іграшках будуть знайомити маля з навколишнім світом барв, але слід обов'язково уникати "кислотних" кольорів та відтінків.

⠀⠀⠀⠀⠀Перші розвиваючі іграшки для малечі мають бути різнофактурними, легкими, з приємними мелодіями чи звуками, гучність яких досить часто можна регулювати, щоб комплексно та гармонійно розвивати малюків.

⠀⠀⠀⠀⠀Новинки іграшок 2021 дають можливість в черговий раз переконатися, що іграшки стають надзвичайно реалістичними та багатофункціональними, однак батькам слід зрозуміти, що певні іграшки, навіть здаючись веселими їм, можуть налякати малечу, тому слід виважено обирати розвиваючі іграшки, надаючи перевагу милим та реалістичним істотам з посмішками та позитивними емоціями. Ми однозначно віддаємо перевагу саме таким іграшкам, про що ви переконаєтеся, мандруючи сторінками нашого інтернет-магазину rozvyvashky.com.ua.

⠀⠀⠀⠀⠀Слід наголосити, що вибираючи новинки іграшок для дітей – потрібно подбати про те, щоб купити безпечні та якісні сучасні іграшки для дітей, а для цього потрібно купувати товари відомих та перевірених споживачами виробників, таких як пропонуємо вам ми на віртуальних полицях нашого магазину Розвивашки.