Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

Музичні іграшки-піаніно

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Чому потрібно купити іграшкове піаніно своїй малечі?

⠀⠀Орієнтовно на другому тижні після появи на світ малюк вже досить чітко розрізняє звуки та реагує на них.
⠀⠀⠀⠀⠀Сприятлива атмосфера для розвитку, яка створюється навколо малюка має в собі гармонійно поєднувати багато розвиваючих факторів впливу, зокрема включати елементи, що сприяють розвитку слухової системи малюка шляхом використання розвиваючих музичних іграшок.
⠀⠀⠀⠀⠀Найпершими з таких музичних іграшок є різноманітні музичні брязкальця та мобілі.
⠀⠀⠀⠀⠀А починаючи від 6 місяців найпоширенішими представниками дитячих музичних іграшок є іграшкові піаніно.
⠀⠀⠀⠀⠀Дитяча іграшка-піаніно, сприяє повноцінному сприйняттю малюком навколишнього середовища також і через органи слуху, з нею маля розвиває координацію в рухах та дрібну моторику, вона допомагає вибудовувати поняття зв'язку між причиною та наслідком, адже щоб був веселий звук то потрібно зробити натискання на конкретну кнопочку. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀Купіть іграшкове піаніно своїй малечі і ви побачите скільки задоволення отримуватиме ваше дитя від гри з ним. Ця дитяча забавка налаштовуватиме маля на позитивні емоції, підійматиме йому настрій і, водночас, заспокоюватиме нервову систему та готуватиме дитинку до спокійного сну.

⠀⠀Виробники зосереджують на цих іграшках велику увагу, створюючи різноманітний асортимент піаніно для дітей, розпочинаючи від найперших — піаніно-тваринок та завершуючи майже справжніми синтезаторами, щоб дбайливі й люблячі батьки мали змогу купувати для своїх слухачів та музикантів будь-якого віку найкращі музичні забавки.

⠀⠀Дитяче піаніно-іграшка завдяки яскравому дизайну, компактному розміру та невисокій ціні завжди стане прекрасним подарунком, як для самих малесеньких, так і для старших діток.

⠀⠀Зрозуміло, що іграшкове піаніно не претендує на роль справжнього музичного інструмента, але точно познайомить малюка зі світом звуків, прив'є любов до прекрасного та до мистецтва і закладе основи нотної грамоти. Завдяки іграшковому піаніно, батьки можуть виявити музичні схильності та талант свого малюка.

⠀⠀В нашому інтернет-магазині Розвива6ки ми зробили окремий розділ в якому представлені суто розвиваючі іграшки-піаніно для діток до 4+ років. Такі піаніно для самих маленьких відрізняються від класичних тим, що мають іншої форми, кольору та розміру клавіші й кнопочки, натискаючи на які дитинка вивчатиме звуки тваринок і їх назви, музичні інструменти, кольори, геометричні фігури, перші цифри та букви.

⠀⠀Кількість та розмір таких кнопочок спеціально пристосована до дитячих пальчиків і для дошкільного віку коливається від 3 до 24 клавіш.

⠀⠀Перші іграшкові піаніно створюють у вигляді тваринок, музичних килимків чи музичних планшетів.

⠀⠀Згодом такі іграшки-піаніно оснащуються функціями підсвічування клавіш для самонавчання, можливостями підключення мікрофону та запису голосу.

⠀⠀Як правило, іграшка дитяче піаніно працює на батарейках і лише для старшого віку з'являється можливість підключення до електромережі.

⠀⠀Купити іграшку піаніно для дітей за приємною ціною та комплексно розвивати свою малечу ви завжди можете на нашому сайті rozvyvashky.com.ua.