Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!

Музичні брязкальця і прорізувачі

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Музичне брязкальце для немовлят – сучасна інтерпретація відомої класики

⠀⠀З перших днів життя малюка починає наповнюватися безліччю різноманітних та невідомих йому предметів і звуків, з'являються перші складнощі фізіологічних змін і все це починає "хвилювати" організм новонародженого.
⠀⠀Найкраще заспокоїти малюка в цей період може лише мамине тепло, її доторкання та голос, а також додатковий, легенький та приємний звук брязкальця, який в поєднанні, приноситиме заспокоєння та даватиме поштовх до сприйняття нової інформації органами зору та слуху немовляти і її засвоєння.
⠀⠀Іграшка брязкальце – це головний представник в категорії "Перші іграшки", яка найпершою стимулюватиме розвиток дитини, заохочуватиме до нових навичок та вмінь.
⠀⠀Якісні брязкальця для новонароджених створюють безліч різноманітних та чарівних звуків, вони мають спеціальний ергономічний дизайн, спеціально розроблений як візуально, так і відповідно до фізіологічних особливостей організму малечі. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀Сучасні музичні брязкальця – це яскраві, різнофактурні іграшки, найчастіше зроблені з якісного пластика в поєднанні з м'яким силіконом, а останнім часом також з дерева чи текстилю. Вони мають рухливі та великі деталі, які є безпечними для дитячого організму.

⠀⠀Музичні брязкальця – досить популярний варіант брязкальця в асортменті розвиваючих іграшок, який крім розвитку тактильних відчуттів сприяє розвитку ще й слухових.

⠀⠀Сучасні якісні виробники брязкалець дбають про те, щоб дитинка мала змогу різноманітним чином гратися іграшкою вивчати її та дивитися на неї у різних положеннях. Для цього виготовляють музичні брязкальця на руку, музичні брязкальця на коляску, брязкальця на ліжечко, які виготовляють у виді брязкалець-підвісок та брязкалець-розтяжок.

⠀⠀Окрім того музичні брязкальця все частіше поєднують в собі елементи, які виконують роль прорізувача зубів, які виготовляються з м'якого силікону та також можуть бути у виді прорізувача для зубів з водою, чи прорізувача для зубів з гелем.

⠀⠀Трансформаційні можливості таких дитячих брязкалець також захоплюють, адже вони можуть бути як суцільним предметом, так і мати ряд надійних кріплень, що дозволяє батькам додавати до таких брязкалець інші іграшки або навпаки від'єднувати і гратися частинами, як окремим брязкальцем чи прорізувачем для зубів.

⠀⠀⠀⠀⠀Такі різноманітні дитячі брязкальця купити можна в нашому інтернет-магазині розвиваючих іграшок ROZVYVASHKY.

⠀⠀⠀⠀⠀Ми пропонуємо вам захопливий асортимент різноманітні музичних брязкалець, музичних прорізувачів чи гризунів, музичних брязкалець-прорізувачів, музичних брязкалець-підвісок, музичних м'яких підвісок, музичних підвісок-розтяжок для малюків від самого народження.

⠀⠀⠀⠀⠀На сайті rozvyvashky.com.ua ви купите якісні музичні брязкальця від перевірених виробників, що заслужили споживацьку довіру – це музичні брязкальця hola, музичні брязкальця limo toy, музичні брязкальця kaichi та інші.

⠀⠀⠀⠀⠀Купуйте розвивашки у нас за приємною ціною і через лічені дні грайтеся та розвивайтеся.