Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!

Інтерактивні іграшки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Як знайти та купити інтерактивні іграшки для дітей?

⠀⠀Саме словосполучення "інтерактивна іграшка" вже попередньо повідомляє про те, що дана іграшка вже має якусь особливість і вона якась інакша та специфічна)).
⠀⠀Насправді все досить просто. Це одна із категорій розвиваючих іграшок, до якої відносяться іграшки, котрі взаємодіють з дитиною, а саме: вона навчає дитинча, просить, щоб маля виконало певні дії, відповідно у різних формах реагує на ці дії, розповідає йому про речі навколо (це залежить від виду інтерактивної іграшки), в цілому обмінюється з ним інформацією та допомагає пізнавати навколишній світ. Такі іграшки мають перевагу тому, що з ними маляті ніколи не буде сумно та нудно, тому, що беруть участь у загальному розвитку дитини та надають батькам вільний час, а основне — тому, що мають серйозний навчальний потенціал. ↓(читати далі...)↓
⠀⠀ За допомогою інтерактивної іграшки дитина може вивчити алфавіт та цифри, кольори та геометричні фігури, пісеньки, віршики, загадки та скоромовки (все це досить часто продубльовано іноземними мовами та різноманітними світловими ефектами), сформувати корисні побутові звички, навчитися піклуванню, співпереживанню, доброті. Завдяки таким іграшкам дитина зможе спочатку навчатися за допомогою батьків, а згодом і самостійно.

⠀⠀Технології сучасності дозволяють зробити іграшки максимально реалістичними за зовнішнім виглядом як візуально, так і на дотик, а також за звуками та поведінкою.

⠀⠀Інтерактивні іграшки в порівнянні з іншими — новинка на ринку товарів для дітей, але на даний час їх асортимент настільки широкий, та не завжди якісний, що недосвідченому покупцеві легко загубитись в різновидах та помилиться з вибором.

⠀⠀Дитячі інтерактивні іграшки, як правило, поділяють на наступні різновиди:

⠀⠀- Іграшки–повторюшки. Це ті інтерактивні вироби, які просять маля повторити за ними, або ж навпаки – самі повторюють сказане за дитиною. Такі іграшки допомагають дітям швидше почати говорити, робити це чітко, впевнено та правильно. Зазвичай це різноманітні мікрофони, телефони, смартфони, музичні колонки, інтерактивні ручки з диктофонами.

⠀⠀- Іграшки–гаджети". Інтерактивні вироби, які працюють в різних режимах, навчають дитину, запитують, перевірять та оцінюють рівень засвоєних знань шляхом різноманітних іспитів. Такі іграшки допомагають дітям та батькам в ігровій формі засвоювати дошкільну програму на досить високому рівні. Як правило це різноманітні телефони, смартфони, планшети, книги-планшети, звукові книги, ноутбуки, комп'ютери, інтерактивні килимки, інтерактивні ростоміри, ігрові панелі.

⠀⠀- Іграшки–роботи. Інтерактивні вироби, які працюють в різних режимах та здатні рухатися літати, зупинятись перед перешкодами та минати їх, трансформуватися, говорити, супроводжуючи все відповідними світловими й звуковими ефектами та поєднуючи з процесом навчання дитинки. Це також можуть бути і мікроскопи і телескопи та інші технологічні прилади.

⠀⠀- Іграшки-тварини. В основному такі іграшки поводяться зовсім як живі, вони вміють ходити, просять щоб їх погладили, напоїли чи погодували, реагують на команди, тобто потребують практичного догляду, як за справжніми домашніми улюбленцями. Це як інтерактивні іграшки для дівчаток, так і інтерактивні іграшки для хлопчиків.

⠀⠀- Іграшки–немовлята. Це ті багатофункціональні іграшки, які потрібно сповивати, годувати, одягати і гратися з ними, як з немовлятами. Такі дитячі вироби вчать піклуванню, турботі та доброті. Це найпопулярніші інтерактивні іграшки для дівчаток.

⠀⠀А що ж стосовно віку?

⠀⠀Якісні виробники на коробках вказують той вік дитини, якому правдиво відповідає виріб із врахуванням рівня розвитку дитини та її кола інтересів.

⠀⠀Практика показує, що інтерактивні іграшки варто купувати для дітей від 6 місяців. В такому віці малюкові добре підійдуть різноманітні іграшки – повторюшки.

⠀⠀Для дітей до 3 років можна купувати іграшки-тварини, та певні ігрові панелі.

⠀⠀Для дітей 3 років варто купувати іграшки-гаджети.

⠀⠀Для дітей від 6 років більш цікавими будуть іграшки роботи, телескопи, мікроскопи, за допомогою яких маленькі вчені проводитимуть свої досліди.

⠀⠀На що слід звернути увагу при виборі інтерактивної іграшки?

⠀⠀Вікове призначення. На нашому сайті rozvyvashky.com.ua в описі звернути увагу на інформацію для якого віку призначена та чи інша іграшка, яку в більшості випадків вказує сам виробник на упаковці, а далі зорієнтуватися чи зможе ваше маля користуватися цією іграшкою, адже часто молодші дітки в повній мірі користуються та граються іграшкою старшої вікової категорії. І навпаки, якщо підібрати досить складну іграшку «не за віком», то про навчання мова не йтиме, а малюк або іграшку просто розламає, або втратить взагалі до неї інтерес. В такій ситуації користь від інтерактивної іграшки буде нульовою.

⠀⠀Зовнішній вигляд та функціональність. Масові та дешеві виробники досить часто виготовляють іграшки, які за зовнішнім виглядом, рухами чи функціональністю, дуже м'яко кажучи, не зовсім привабливі))

⠀⠀Ми обираємо тільки милі за зовнішнім виглядом іграшки та різноманітні за функціональністю. На нашому сайті Розвивашки, або соцмережі INSTAGRAM чи YOUTUBE каналі ви можете подивитися на зовнішній вигляд іграшки та те, як вона функціонує, прочитати відгуки покупців про товар і остаточно визначитися чи буде іграшка корисною для розвитку дитини в даний момент.

⠀⠀Вивчати наявний в інтернет-просторі асортимент можна досить довго. В нашому ж інтернет-магазині rozvyvashky.com.ua з урахуванням наших детальних описів відеооглядів та рекомендацій ви зручно, швидко й без зусиль зможете знайти свою інтерактивну іграшку, яка повністю задовольнить і вас, і вашу дитинку.