Close
Маєте запитання?
Звертайтеся!
Telegram
Viber
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш телефон (на якому є Вайбер або Телеграм)
Як з вами зв`язатися?
Оберіть варіант (Вайбер, Телеграм)
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Обране:
З нами батьки стають Супербатьками !!!
промокод АКЦІЯ10⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀- 10% на покупку від 500 грн

Батарейки

Замовляйте онлайн

Розраховуйтесь безпечно

Отримуйте швидко

Розвивайтесь граючись

Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки в день замовлення

Розвивайтесь граючись та отримуйте позитивні емоції
Купуйте найкращі розвиваючі іграшки 24/7

Замовляйте онлайн та безпечно розраховуйтесь

Миттєво відправляємо ваші розвивашки
в день замовлення

Розвивайтесь граючись
та отримуйте позитивні емоції

А ось і наш Instagrаm))

Чому вам варто купити батарейки саме у нас?

⠀⠀Купити батарейки для дитячих іграшок чи побутової техніки можна за доступною ціною в інтернет-магазині rozvyvashky.com.ua. Придбайте міні-пальчикові батарейки ААА, чи пальчикові батарейки АА разом з іграшкою для своєї дитини й вам не потрібно буде думати, де додатково купити батарейки або купувати товар невідомої чи сумнівної якості де-небудь в кіоску чи на ринку.
⠀⠀Ми продаємо кращі пальчикові та міні-пальчикові батарейки відомого бренду Tecro, який на ринку України вже понад 5 років та зарекомендував себе якісною продукцією і повірте, що співвідношення ціна-якість вас приємно здивує ↓(читати далі...)↓
⠀⠀⠀⠀Батарейки та акумулятори у повсякденному житті

⠀⠀Сучасне життя настільки насичене різноманітною та зручною технікою, що навіть не виникає питання про її необхідність у побуті. Сьогодні ми не уявляємо життя без технологій, а отже і не можемо уникнути використання електрики для їх роботи. Дитячі іграшки не стають виключенням, адже музичні іграшки, інтерактивні іграшки, розвиваючі столики, нічники, музичні брязкальця, машинки, конструктори та інші різновиди іграшок для дітей, які мають звукові чи світлові ефекти, сенсорні функції потребують джерела живлення. Як правило батарейки для дитячих іграшок всі купують від іграшок окремо та там де зручно, а тому варто елементарно розумітися в них, щоб купити якісні елементи живлення за справедливою ціною.

⠀⠀Вирушаючи в магазин за новими батарейками, більшість орієнтуються по-простому — за формою батарейки та її розміром)))

⠀⠀Отже, відомі всім нам:

- АА (LR6, R6, А316, Mignon, Stilo) — пальчикова батарейка, напруга 1,5 В, служить джерелом живлення для більшості побутових приладів, дитячих іграшок, довжина 50,5 мм;
- ААА (R03, 286, Micro) — міні-пальчикова (мізинчикова), напруга 1,5 В, застосовується в більшості дитячих іграшок, та багатьох побутових приладах, довжина 44,5 мм;
- PP3 (Крона) — квадратної форми, напруга 9 В, є джерелом живлення в деяких приладах та дитячих іграшках з високим енергоспоживанням, довжина 48,5 мм;
- AG13, LR44, A76 — круглі пласкі (батарейка-таблетка), використовується в ряді дитячих іграшок та побутових приладів, напруга 1,5 В, діаметр 11,6 мм.

⠀⠀Купуючи батарейки, багато хто покладається лише на бренд і не зважає інші більш важливі показники, від яких залежить функціональність елемента живлення.

⠀⠀⠀⠀Незалежно від виробника та бренду, різняться також батарейки за внутрішніми хімічними реакціями і, на основі цього, бувають одноразові та багаторазові (акумуляторні).

⠀⠀Одноразова звичайна батарейка – джерело живлення, розраховане на одноразове використання.

⠀⠀Серед переваг:

- нижча ціна від акумуляторних;
- довше розряджаються від них при однакових показниках;
- готові до використання відразу з упакування, оскільки не потребують попередньої зарядки.

⠀⠀Недолік – неможливо використовувати повторно та підзаряджати.

⠀⠀Багаторазова акумуляторна – елемент живлення, для багаторазового використання після розрядки, завдяки повторним зарядкам.

⠀⠀Серед переваг:

- багаторазове використання;
- менша ціна при інтенсивному використанні техніки.

⠀⠀Серед недоліків:

- не готові до використання відразу з упакування, оскільки потребують попередньої підзарядки;
- потребують джерела живлення для зарядки;
- порівняно швидше розряджаються.

⠀⠀Найбільш популярні в наших магазинах наступні батарейки:

- літієві;
- алкалінові (лужні, лужно-марганцеві);
- сольові (вугільно-цинкові).

⠀⠀Літієві — герметичні та функціональні. Це – багаторазові акумуляторні батарейки, які підходять для пристроїв з високим енергоспоживанням.

⠀⠀Алкалінові — мають гарну потужність, добре захищені від протікання. Їх купують для різноманітних дитячих іграшок, нічників, вони — одноразові.

⠀⠀Сольові — характеризуються самими доступними цінами та невеликим ресурсом роботи, за перепаду температур батарейка може "потекти" і, звісно, вони — одноразові.

⠀⠀Загальні поради про правильне використання батарейок

⠀⠀В тих приладах, які вже були у використанні, перед встановленням нових батарейок, потрібно забезпечити їх кращий контакт, для чого самі контакти потрібно протерти чистим шматком тканини, або канцелярською гумкою.

⠀⠀⠀⠀Якщо прилад працює або від батарейок, або від мережі – обов'язково виймайте батарейки, коли плануєте, щоб прилад був підключений до розетки.

⠀⠀Не можна одночасно використовувати елементи живлення різних типів в одному пристрої. Від цього заряд батарейок витрачається ще швидше, ніж зазвичай. Аналогічно не варто поєднувати старі батарейки з новими, оскільки таким чином сам прилад швидше вийде з ладу.

⠀⠀Купуйте батарейки в спеціалізованих магазинах або магазинах техніки.

⠀⠀Адже в інших місцях продажу, ці товари не на стільки популярні, продавці на них не зосереджуються і тому ви ніколи не матимете гарантії, що ця батарейка перебувала в відповідних умовах і скільки часу пролежала на одному з прилавків в продуктовому кіоску чи магазині.

⠀⠀В такому випадку ви маєте найбільший шанс купити зіпсовану батарейку чи дешеву підробку, яка в кращому варіанті просто прослужить недовго, в гіршому – "потече", і збитки можуть бути вартісними.

⠀⠀Пам'ятайте, що більшість батарейок, які відпрацювали свій ресурс в певному приладі, можуть ще бути використані в приладі з менш високим енергоспоживанням.

⠀⠀Не викидайте батарейок!

⠀⠀Подивіться на пальчикову чи міні-пальчикову батарейку і ви помітите зображення «перекресленого контейнера», яка повідомляє, про те, що забороняється викидати батарейки в сміттєві контейнери, адже елементи живлення містять в собі важкі метали, які швидко накопичуються в тканинах живих організмів і навіть у невеликий кількості можуть завдати шкоду людині.

⠀⠀На звалищі верхній шар батарейок швидко руйнується, і небезпечні матеріали вивільняються і потрапляючи спочатку у ґрунт, а далі — в ґрунтові води та повертаються до нас в складі питної води, та продуктів харчування.

⠀⠀Батарейки потрібно здавати до спеціальних приймальних пунктів. Приймальні пункти вже є у багатьох наших містах, як великих, так і невеликих. Інформацію про такий найближчий пункт можна легко знайти в інтернет-мережі. В тому випадку, коли поруч немає пункту, щоб здати батарейки — не викидайте їх у сміття в жодному разі, а знайдіть в собі сили, щоб зберегти відпрацьовані елементи живлення, наприклад, у відведеній коробочці, та при нагоді відвезти їх в такі пункти.

⠀⠀Вчіть цьому своїх діток змалечку, адже від цього залежить їхнє здоров'я.